Zdecydowana większość osób traktuje zakłady bukmacherskie jako pewnego rodzaju rozrywkę. Każdy, kto kiedykolwiek postawił kupon, wie, że oglądanie poszczególnych meczów przynosi jeszcze więcej emocji niż normalnie. Są też tacy, którzy starają się uzyskać stały dochód z bukmacherki. Jak zarobić na bukmacherce?

Bukmacherka — sposób na zarobek, czy zwykłe hobby?

Obstawianie zakładów może być różnie rozumiane przez graczy. Dla jednych jest to sposób urozmaicenia czasu albo po prostu zwiększenie emocji podczas oglądania meczu. Tacy "niedzielni" gracze często typują z wykorzystaniem niskich stawek. Ewentualna wygrana jest tylko przyjemnym dodatkiem.

Wśród typerów są też osoby, które chcą uzyskać stały dochód z bukmacherki. Towarzyszy temu nieraz skrupulatna analiza i duża ilość czasu poświęcona na odnajdywanie najlepszych rynków i zdarzeń. Obie grupy obstawiających odnajdują zatem w typowaniu nieco inny cel.

Jak zarobić na bukmacherce?

Aby zarobić na bukmacherce, należy obrać najbardziej odpowiadający nam system bukmacherski i konsekwentnie się do niego stosować. Nigdy nie będziemy mieć jednak pewności zarobku. Wydarzenia sportowe cechują się bowiem dużą nieprzewidywalnością.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich jest sztuką bardzo trudną do realizacji. Oczywiście znajdziemy osoby, którym udało się wygrać kilka czy nawet kilkanaście tysięcy złotych. Należy jednak pamiętać, że dodanie do kuponu kilkunastu zdarzeń zdecydowanie zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej.

Zarabianie na bukmacherce w 5 krokach

Aby stać się skutecznym oraz zarabiającym typerem należy pamiętać o wielu zasadach. Poniżej zgromadziliśmy te najważniejsze, by można było do nich wrócić w każdej chwili.

 • Poznaj zagadnienia bukmacherskie — ważne, byś zapoznał się z tym, co jest oferowane w zakładach bukmacherskich. Obstawianie to nie tylko wybór drużyny lub zawodnika, który zwycięży. Często bardziej opłaca się wybierać rynki dotyczące ilości bramek/punktów oraz player bets
 • Obstawiaj znane rynki — stały dochód z bukmacherki jest niemożliwy do osiągnięcia, gdy na kuponie lądują zdarzenia z nieznanych sportów. Zdecydowanie skuteczniejsze jest wybieranie spotkań z dobrze znanych dyscyplin.
 • Ustal budżet — wielkość budżetu należy określić na początku i nie naginać stworzonych zasad. Istnieje metoda, która mówi, że na pojedynczy kupon nie powinno się przeznaczać więcej niż 1-2% całego budżetu
 • Poznaj ofertę bukmacherów — ważne, by wybrać takiego bukmachera, który ma więcej mocnych stron w dziedzinie, która nas interesuje. Obstawiasz koszykówkę? Znajdź bukmachera, który ma kilkaset kursów na mecze basketu
 • Korzystaj z bonusów — dzięki promocjom można przetestować, to co oferują zakłady. Zarabianie na bukmacherce może przyjść o wiele łatwiej za pomocą zakładów bez ryzyka, czy z wykorzystaniem freebetów

Sposoby na zarabianie na bukmacherce

Oczywiście są pewne sposoby na zarabianie na bukmacherce, ale należy pamiętać, że nie są to metody uniwersalne. Postanowiliśmy wymienić te, które naszym zdaniem mogą okazać się pomocne dla graczy.

 • Typowanie na sucho – polega na obstawianiu bez realnych pieniędzy. Najlepiej jest już nawet w takim próbnym typowaniu sprawdzać swoją skuteczność. Pozwoli to przekonać się, czy i ile można zarobić na bukmacherce.
 • Skorzystanie z zakładu bez ryzyka - rozsądnym krokiem jest znalezienie bukmachera, który zaoferuje nam na start zakład bez ryzyka. W przypadku kiedy nasz pierwszy kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam wtedy postawioną kwotę.
 • Skorzystanie z bonusu bez depozytu - jeszcze lepszą metodą jest wykorzystanie bonusu bez depozytu. Niektórzy bukmacherzy korzystają z tego rodzaju promocji, który polega na przyznaniu nowym graczom darmowych środków.

Sposoby na zarobek — podsumowanie

Prawda jest taka, że aby znaleźć sposób na to, jak zarabiać na bukmacherce, najlepiej jest metodą prób i błędów sprawdzać, która technika będzie dla nas najwygodniejsza i najlepsza. Oczywiście istnieje kilka wskazówek, które mogą to ułatwić, jednakże nikt jeszcze nie znalazł takiego sposobu, który za każdym razem zagwarantuje nam sukces.

Kluczem do tego, jak zarobić na zakładach bukmacherskich, może się okazać także wykorzystywanie tego, co oferuje nam bukmacher. Mowa oczywiście o różnego rodzaju promocjach, szczególnie zakładach bez ryzyka, czy też cashbackach. Wtedy ryzykujemy o wiele mniej, niż jakbyśmy grali za swoje pieniądze.

Ile można zarobić na bukmacherce?

Tak naprawdę, trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście znajdą się osoby, które za 2 zł wygrały kilkanaście tysięcy. Jednak jak już zostało wspomniane wyżej, jest małe prawdopodobieństwo takiej wygranej. Trzeba mieć na względzie, że przy takich taśmach potrzeba sporo szczęścia. Można także zagrać za 1000 zł, a wygrać 1500 zł, będąc 500 zł na czysto do przodu.

To ile można zarobić na bukmacherce, jest kwestią mocno indywidualną i zależy od ilości zdarzeń na kuponie, po jakich kursach obstawiamy, stawce zakładu i posiadanego kapitału na grę (bankroll). Każdy gracz może bowiem znaleźć swój sposób na bukmachera.

Sposób na bukmachera

Pytanie, jak zarobić na bukmacherce nurtuje chyba większość osób, która chce rozpocząć grę u bukmachera. Oczywiście nie da się na nie odpowiedzieć w prosty sposób. Najważniejszym aspektem jest analiza. Dzięki śledzeniu ostatnich wyników drużyny i monitorowaniu jej formy zyskujemy większe możliwości. Trzeba wziąć pod uwagę również czynnik sportowy, czyli tzw. dyspozycję dnia.

Czasami warto zaufać przeczuciu i spróbować zagrać zakład live. Przykładowo, jeżeli oglądamy mecz i do przerwy pomimo znacznej przewagi jednej z drużyn wynik będzie dalej remisowy, opłaca się spróbować obstawić na żywo zwycięstwo danej drużyny. Kursy są wtedy znacznie wyższe, co może przełożyć się na zysk.

Jakie są jeszcze sposoby na bukmachera?

Jeżeli chcemy zmaksymalizować nasze szanse na to, aby zarobić na bukmacherce, warto skorzystać z poniższych sposobów:

 • Korzystanie z systemów bukmacherskich
 • Poszukiwanie valuebetów
 • Poszukiwanie surebetów
 • Korzystanie z bonusów bukmacherskich

Z całą pewnością zarabianie na bukmacherce jest możliwe, jednak jest to zarazem niezwykle trudne i udaje się tylko nielicznym. Najważniejsze to zachować w tym wszystkim rozsądek i nie ulegać emocjom.

Czy stały dochód z bukmacherki jest możliwy?

Stały dochód z bukmacherki to marzenie oraz cel wielu graczy. Aby móc go urzeczywistnić trzeba grać regularnie i trzymać się wcześniej ustalonych zasad. Typowanie zwiększa doświadczenie, które jest niezbędne dla odnoszenia sukcesów.

Pozostaje jeszcze odpowiedź na pytanie, jak zarobić na bukmacherce, gdy jest aż tak wiele niezależnych od nas czynników. Czasami na drodze do sukcesu staje brak szczęścia lub po prostu boiskowa sytuacja, która negatywnie wpływa na wytypowaną drużynę. To wszystko sprawia, że nie da się jednoznacznie określić czy stały dochód z bukmacherki jest możliwy. Wiele zależy od wytrwałości oraz od metodycznego podejścia.

Zarabianie na bukmacherce — którego bukmachera wybrać?

Sposób na bukmachera to także jego przemyślany wybór. Tych na polskim rynku działa aż kilkunastu. W związku z tym każdy gracz może wybrać serwis, które oferuje zalety niezbędne właśnie dla niego. Którzy z nich posiadają ich najwięcej?

 • STS — jeden z liderów branży oferuje szeroką ofertę na dużą ilość dyscyplin sportowych, e-sport, gry wirtualne oraz betgames. Dodatkowo typować da się też niższe szczeble rozgrywkowe w piłce nożnej i nie tylko. Dla STS opinie graczy są niezwykle istotne, więc operator stale dba o aktualizację oferty
 • Betclic — firma z Francji znowu dysponuje ciekawą ofertą sportową oraz aplikacją, która zasługuje na pochwały. Najbardziej aktywni gracze mogą uczestniczyć w specjalnych Misjach, które dają możliwość uzyskania freebetów. Użytkownicy chwalą cashout Betclic oraz szybki proces rejestracji

Dochodowe bonusy dla graczy od bukmacherów

Każdy, kto zastanawia się jak zarabiać na bukmacherce powinien pochylić się nad ofertą promocyjną bukmacherów. Jej celem zawsze jest przekonanie typerów do skorzystania z usług danego serwisu. Gdzie gracze mogą zyskać najwięcej?

 • Superbet — oferuje on cashback aż do 3500 zł. Dzięki niemu zarabianie na bukmacherce może stać się nieco łatwiejsze już samym początku przygody z bukmacherem. Aby skorzystać z pełni możliwości bonusu, warto wykorzystać kod promocyjny Superbet
 • Fortuna — także bezpieczna gra czeka na nowych klientów Fortuny. Na jej stronie lub w aplikacji po rejestracji konta czekają 3 zakłady bez ryzyka łącznie do 600 zł. Dodatkowym atutem jest bonus bez depozytu, który da się aktywować poprzez kod promocyjny Fortuna
 • TOTALbet — obszerne bonusy czekają też na typerów, którzy skierują swoją uwagę na TOTALbet. Bonifikaty takie jak zakład bez ryzyka oraz bonus bez depozytu mogą dać większą szansę na zarobek. Warto pamiętać, że najwięcej można zyskać z kodem promocyjnym TOTALbet


Czy da się zarobić na bukmacherce?
Teoretycznie tak, ale w praktyce jest to trudne. Statystyki pokazują, że jedynie 2% graczy ma stały dochód z bukmacherki.
Ile można zarobić na bukmacherce?
Trudno wskazać odpowiedź. Jest to uzależnione od stawki kuponu, ilości zdarzeń, czy nawet szczęścia.