Lipcowa gala FAME MMA będzie pierwszą edycją nowego projektu organizacji o nazwie Friday Arena. Wydarzenie to odbędzie się we Wrocławiu w Hali Stulecia, jednak wielu fanów z pewnością zastanawia się gdzie obejrzeć nadchodzący event. Transmisja FAME MMA Friday Arena 1 dostępna będzie w systemie pay-per-view.

Cena PPV FAME MMA Friday Arena 1

Organizacja FAME MMA wszystkie swoje wydarzenia transmituje w systemie PPV. W przypadku gali Friday Arena nie będzie inaczej. Cena PPV FAME MMA wynosi 34,99 lub 39,99 PLN. Na karcie walk FAME Friday Arena 1 znajduje się bowiem 10 walk i nie zabrakło na niej tak znanych postaci jak Marcin Dubiel czy Alberto Simao.

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć FAME MMA Friday Arena 1 za darmo? Całą galę będzie można zobaczyć w systemie PPV. Nie ma zatem możliwości obejrzenia gali za darmo.

Federacja FAME MMA przyzwyczaiła jednak kibiców do transmitowania początku swoich gal za darmo. Zwyczajowo kibice mogli zobaczyć studio oraz pierwsze dwie walki na oficjalnym kanale YouTube FAME MMA. Wszystko wskazuje na to, że przy okazji nadchodzącego wydarzenia będzie podobnie.