Przed nami pierwsza edycja gali FAME Friday Arena 1. Odbędzie się ona 21 lipca we Wrocławiu. Na karcie walk FAME Friday Arena 1 znalazło się aż dziesięć walk, dlatego fani z pewnością są ciekawi gdzie obejrzeć za darmo FAME MMA Friday Arena 1.

FAME MMA Friday Arena 1 - darmowy stream

Gala FAME MMA Friday Arena 1 za darmo? Aktualnie nie jest to możliwe. Wszystkie gale organizacji FAME MMA, które w pełni można typować wyłącznie w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), są bowiem emitowane wyłącznie w systemie PPV.

FAME MMA Friday Arena 1 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacje freakowe przyzwyczaiły fanów do tego, że początek gal jest transmitowany za darmo na oficjalnym kanale federacji na YouTube. Nie inaczej jest w przypadku najbliższej gali FAME MMA. Przy okazji FAME Friday Arena 1 za darmo będzie można obejrzeć aż dwie pierwsze walki. Patrząc zatem na kartę walk FAME Friday Arena 1 będą to starcia Kornel "Koro" Regel vs Piotr "Edzio" Bylina oraz Aleksandr „Sasha Model” Muzheiko vs Dawid Malczyński.

Cała gala FAME MMA Friday Arena 1 za darmo?

Gdzie cała gala FAME MMA Friday Arena 1 za darmo? Jeśli chcemy obejrzeć całą galę FAME MMA Friday Arena 1, to musimy wykupić pay-per-view. Koszt dostępu to 34,99 PLN i możemy go wykupić na stronie famemma.tv.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.