Przed nami druga gala organizacji Prime Show MMA w tym roku. Na Prime MMA 6 fani zobaczą takich zawodników jak Don Kasjo, Paweł Tyburski czy Jacek Murański. Z pewnością wielu fanów będzie chciało zobaczyć tych zawodników na żywo w akcji. Transmisja Prime MMA 6 dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view.

Gdzie obejrzeć Prime MMA 6

Organizacja Prime MMA od początku swojego istnienia wszystkie swoje wydarzenia transmituje w systemie PPV. W przypadku kolejnej gali tej organizacji, którą można typować z kodem promocyjnym Fortuna, będzie tak samo. Prime MMA 6 można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view na stronie primemma.tv.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić wyniki Prime MMA 6 i relację tekstową. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

prime mma 6 relacja

Ile kosztuje PPV na Prime MMA 6

Cena PPV Prime MMA 6 to 34,99 lub 39,99 PLN. Aby obejrzeć transmisję Prime MMA 6 na żywo, należy wejść na stronę primemma.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do gali jest oferowany w dwóch różnych pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – LIVE 720 + Strefa Cringu + 48 H VOD • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p • Dostęp do zapisu video z gali na 48 godzin
  • Premium (39,99 PLN) – LIVE 1080 + Strefa Cringu + 7D VOD • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p • Dostęp do zapisu video z gali na 7 dni • Dostęp do transmisji ze Strefy Cringu

Transmisja Prime MMA 6 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Prime MMA 6 można uruchomić na przeglądarkach Safari, Edge (chromium) oraz najnowszej wersji Chrome.

Prime MMA 6 PPV - kogo zobaczymy na gali

Na gali Prime MMA 6 fani zobaczą 11 pojedynków. Karta walk Prime MMA 6 opiera się głównie na walkach Don Kasjo vs Tyburski oraz Muran vs Stary Wiewiór.

O konfrontacji Życińskiego z Pawłem Tyburskim mówiło się już od kilku lat. Po raz pierwszy zmierzyli się już w 2020 roku na sparingu, jednak nie został on rozstrzygnięty przez kontuzję Kasjusza. Natomiast walka Murana z ojcem Maksymiliana Wiewiórki to dość zaskakujące zestawienie. Fani jednak z pewnością będą ciekawi, czy Jackowi Murańskiemu w końcu uda się zwyciężyć.

Gdzie obstawiać Prime MMA 6

Wydarzenia organizowane przez Prime Show MMA cieszą się dużą popularność. Co za tym idzie, wiele osób z pewnością będzie zainteresowanych typami na Prime MMA, a także zechce wytypować wyniki nadchodzącej gali. Galę Prime MMA 6 można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna.

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć Prime MMA 6 za darmo? Całą galę będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Nie ma zatem możliwości obejrzenia gali za darmo.

Organizacja Prime MMA, aby zachęcić widzów do kupna, decyduje się jednak na transmisję początku swoich gal za darmo. Zazwyczaj kibice mogą zobaczyć studio oraz pierwsze dwie walki na oficjalnym kanale YouTube Prime MMA. Przy okazji gali Prime MMA 6 będą to pojedynki Erwin Burzyński vs Mateusz "Mister Matii" Górski oraz Kacper "Polish Machine" Miklasz vs Artur "Głuchy" Głuchowski.