Przed nami kolejna edycja gali Prime MMA 6. Nadchodzące wydarzenie największej organizacji freak fightowej odbędzie się w Toruniu. Fani, którzy nie będą mogli zobaczyć tej gali na żywo z hali z pewnością są ciekawi gdzie można obejrzeć Prime MMA 6 za darmo. Gdzie obejrzeć Prime MMA 6 za darmo?

Prime MMA 6 - darmowy stream

Gala Prime MMA 6 za darmo? Prime MMA 6 za darmo aktualnie nie jest możliwa do obejrzenia. Od pierwszej edycji właściciele Prime MMA zdecydowali się na transmitowanie swoich wydarzeń w systemie pay-per-view i podobnie będzie również w przypadku gali Prime MMA 6, którą w pełni można typować wyłącznie z kodem promocyjnym Fortuna.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić wyniki Prime MMA 6 i relację tekstową. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

prime mma 6 relacja

Prime MMA 6 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Federacje freakowe przyzwyczaiły jednak fanów do tego, że początek gal jest transmitowany za darmo na oficjalnych kanałach organizacji na YouTube. Na taki sam rodzaj promocji decyduje się Prime MMA.

Przy okazji gali Prime MMA 6 za darmo będzie można obejrzeć dwie pierwsze walki. Patrząc na kartę walk będą to pojedynki Erwin vs Mister Matii, a także Miklasz vs Głuchowski.

Cała gala Prime MMA 6 za darmo?

Gdzie obejrzeć całą galę Prime MMA 6 za darmo? Jeżeli chcemy obejrzeć całą galę Prime MMA 6, to należy wykupić dostęp do pay-per-view. Ile natomiast kosztuje Prime MMA 6 PPV? Transmisja Prime MMA 6 PPV kosztuje 34,99 PLN lub 39,99 PLN. Zakupu możemy dokonać wyłącznie na stronie primemma.tv.