W świetle ostatnich wydarzeń były włodarz organizacji Fame MMA ma spore kłopoty. Jak wiadomo, Boxdelowi w filmie Sylwestra Wardęgi zarzucono na podstawie mocnych dowodów, że wymieniał wiadomości o charakterze seksualnym z dziewczyną poniżej 15. roku życia. Teraz kolejna firma, a dokładniej GBS odniosła się do sprawy w oficjalnym oświadczeniu.

GBS kończy współpracę z Boxdelem - Jest oświadczenie!

Boxdelowi zdecydowanie aktualnie pali się grunt pod nogami. Po filmiku Wardęgi, który opublikował 3 października 2023 roku coraz więcej firm i organizacji, zaczyna się od niego odwracać. Oskarżenia skierowane w jego kierunku przez Sylwestra, są zbyt poważne, by można było je zbagatelizować. Firma GBS - Golden Bow Solutions - wydała krótkie oświadczenie na temat całej sytuacji i swojej współpracy z Michałem Baronem.

Jak widać, firma nie zawiesza wspólnych działań z twórcą, tylko całkowicie się od niego odcina. GBS nie ukrywa, że mężczyzna przez lata promował ich produkty. Oczywiście warto tutaj przypomnieć o innych organizacjach, które zareagowały na niepokojące doniesienia dotyczące influencera. Fame MMA wykluczyło Boxdela w trybie natychmiastowym z dalszej współpracy. Oznacza to, że nie zobaczymy go jako włodarza i twarzy federacji w nadchodzących galach.

Warto wspomnieć, że Michał był również trenerem Teamu Goats na nadchodzącej piłkarskiej gali. Okazało się, jednak że Move Federation także wyklucza Boxdela ze współpracy. Ponadto chodzą pogłoski, że mężczyzna ma odnieść się do całej sytuacji, nagrywając film z ofiarą, z którą wymieniał te niepokojące wiadomości.