Paweł "Scarface" Bomba nie zanotował udanego debiutu na gali High League 3, przegrywając już w pierwszej rundzie. Wygląda jednak na to, że o mężczyźnie nadal będzie głośno ze względu na jego konflikt z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem.

Ferrari vs Bomba - skąd wziął się konflikt?

Ferrari i Bomba są ze sobą skonfliktowani od dłuższego czasu. W tle konfliktu pojawiła się osoba Zusje, byłej dziewczyny Bomby, dziś związanej z Roślikiem. Panowie obrzucają się medialnie różnego rodzaju "uprzejmościami", a do wymian chętnie włącza się także sama Zusje.

Nic więc dziwnego, że kolejna runda konfliktu miała miejsce podczas gali High League 3. Podczas tego wydarzenia zawalczyli bowiem i Bomba, i Zusje, a na trybunach obecny był nie kto inny, jak Amadeusz Ferrari.

Zobacz także - kim jest Paweł Bomba?

 

 

Ferrari i Bomba starli się na High League 3

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, według których Bomba z Ferrarim mieli ganiać się po Ergo Arenie, czyli obiekcie, na którym odbyła się gala High League 3.


Walka Ferrari vs Bomba wydaje się więc coraz bardziej prawdopodobna, bo nic nie wskazuje na to, żeby konflikt miał lada chwila zostać w jakikolwiek sposób zażegnany.

Podczas High League 3 Bomba nieudanie zadebiutował w klatce, przegrywając już w pierwszej rundzie z Tarzanem. Swój pojedynek przegrała również Zusje, która na pełnym dystansie musiała uznać wyższość Lil Masti.

Zobacz także - wyniki gali High League 3