W dzisiejszych czasach większość influencerek udostępnia w Internecie swoje intymne zdjęcia, stało się to już normalnością. Na ostatnich Aferkach, Boxdel postanowił wypowiedzieć się o jednej z takich osób, czyli Fagacie.

Boxdel mocno o Fagacie

Podczas wtorkowych Aferek zahaczono o temat Fagaty, a dokładniej jej profilu na portalu z intymnymi zdjęciami. Boxdel został zapytany o to, czy podoba mu się to, co dodaje influencenka. Ten odpowiedział dość wymijająco, twierdząc, że Agata od zawsze była dla niego po prostu koleżanką.

- Mój dobry ziomek, on gdzieś tam miał z nią taką relację chwilową, gdzie sobie pisali, więc dla mnie Fagata była takim po prostu ziomem. [...] Nie ukrywam, ona jest bardzo ładną dziewczyną.

Mimo, że słowa Boxdela nie były żadnym atakiem, nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Fagaty. Była zawodniczka FAME MMA postanowiła udostępnić prywatne rozmowy z Michałem. Ze screenów można wywnioskować, że tak naprawdę bardzo podobały mu się zdjęcia, które dodawała Agata.

Odpowiedź Fagaty na słowa Wardęgi

Fagata oprócz publikacji mocnych screenów przedstawiających jej prywatne wiadomości z Boxdelem, postanowiła także odpowiedzieć na wypowiedź Wardęgi.

Sylwester stwierdził, że woli "niezrobione" partnerki. Jednak po chwili skierował on dość mocne i wulgarne słowa w stronę Fagaty, jednocześnie hejtując naturalny biust u kobiet - "Ja jestem wege, nie przepadam za salami".