W poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku o godzinie 20:00 odbyła się konferencja, która odpowiadała za promowanie wydarzenia Fame MMA 19. Jak wiadomo, gala odbędzie się już w tę sobotę, 2 września. W jednej z walk znajdujących się w zestawieniu zmierzy się Sebastian Fabijański. Mężczyzna ma zawalczyć z Filipkiem, jednak podczas poniedziałkowego eventu doszło do ostrej wymiany zdań między nim a Wojtkiem Golą.

Sebastian Fabijański vs Wojtek Gola - Kłótnia podczas konferencji Fame 19

Jak wiadomo od dawna, Sebastian Fabijański zdecydowanie należy do tych kontrowersyjnych postaci. Po swojej ostatniej przegranej z Wac Toja stwierdził, że już nie powróci do freak fightów, a jednak znów zobaczymy go w oktagonie. Jak sam stwierdził "tylko krowa nie zmienia zdania". Podczas trwania konferencji przed wydarzeniem, aktor i raper stoczył bójkę słowną z włodarzem, Wojtkiem Golą. Kłótnię zakończył Face to Face.

https://twitter.com/matospol3/status/1696249109240254922?s=20

W tej inbie chodziło przede wszystkim o zarzucenie Goli, że ten nie ma zbyt wiele do zrobienia ani do powiedzenia w organizacji. Mężczyznę bardzo to dotknęło i postanowił skonfrontować swojego rozmówcę z rzeczywistą sytuacją. Gola zwrócił się z żalem do Fabijańskiego, kierując do niego słowa:

"Fabiajński, ty mówisz k*rwa, że w federacjach freak fightowych nie ma zasad. Jak tak mówisz, że nikt nie ma zasad, to mów o sobie. Mnie ch*j obchodzi, że ty nie masz zasad, to jest twoja sprawa, to jest twoje stanowisko. Ja mam zasady, on ma zasady, inni tu też mają zasady."

W trakcie końcówki tej wypowiedzi Fabijański chciał coś dodać, jednak Gola zaczął go uciszać, co nie spodobało się zawodnikowi. Stwierdził, że Wojtek nie ma do niego szacunku. Finalnie jednak dokończył swoją wypowiedź, uświadamiając Sebastiana, że również odpowiada za matchmaking. Na zakończenie sprzeczki, panowie zrobili face to face, co ogromnie spodobało się widowni.

Wielu widzów deklaruje, że chętnie zobaczyłoby walkę na linii Wojtek Gola vs Sebastian Fabijański. Takie zainteresowanie może doprowadzić do takiego wydarzenia. O tym, czy będzie taka opcja, przekonamy się już niebawem.