Po 6 mocnych pojedynkach na krakowskiej Tauron Arenie przyszedł moment walki dwóch postaci ze świata rapu. Siódma walka na Fame MMA 19 należała oczywiście do Sebastiana "Alterboya" Fabijańskiego, naprzeciwko którego stanął Filip "Filipek" Marcinek. Jak wiadomo, to drugi z nich miał znacznie większe doświadczenie, a mimo to jego rywal był pewny siebie od samego początku. Czy słusznie wykazywał się tą pewnością?

Filipek pokonuje Fabijańskiego w sekund - Fame MMA 19

W tym przypadku można było spodziewać się sromotnej porażki lub sporego zaskoczenia. Wszystko za sprawą ubogiego doświadczenia Fabijańskiego, który ma za sobą jedną porażkę. Już od początku walki widoczna była presja ze strony Filipka. Po ogromnie szybkiej wymianie ciosów doszło do liczenia dla jego przeciwnika i to nie bez powodu.

Mężczyzna miał problemy ze wstaniem, a kiedy udało mu się wstać, było widać, że ma on problem ze swoją nogą. Finalnie mężczyzna został wyniesiony z oktagonu przez opiekę medyczną. Już po chwili, pojawił się werdykt, według którego po 47 sekundach rundy pierwszej Filipek wygrywa z Sebastianem Fabijańskim w Krakowskiej Tauron Arenie.

Nie czekajcie i koniecznie sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA 19!