Walka Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava na Punchdown 3 była jednym z najważniejszych pojedynków wieczoru. Kto wygrał walkę Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava? Opis walki Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava – jak przebiegała?

Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava Punchdown 3

Walka Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava Punchdown 3 od początku wzbudzała sporo kontrowersji. Była to bowiem pierwsza walka kobiet na gali Punchdown, czyli oferującej walki, podczas których rywale uderzają się na liście – z otwartej dłoni. Debiutancki pojedynek w tej formule stoczyły byłe uczestniczki kontrowersyjnych programów typu reality show telewizji MTV Polska – Ex na plaży i Warsaw Shore.

Kto wygrał walkę Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava?

O tym, kto wygrał walkę Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava, przekonaliśmy się w sobotni wieczór. Walka kobiet poprzedzała pojedynek wieczoru, w którym zmierzyli się Piotr „Bonus BGC” Witczak i Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski. Zawodniczka, która wygrała walkę Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava, z pewnością będzie chciała spróbować się w tej formule na jednej z kolejnych gal Punchdown.

Przed pojedynkiem większe doświadczenie w sportach walki miała Godlewska. Obie walki na gali FAME MMA jednak przegrała i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miała stoczyć tam kolejny pojedynek.

Wynik Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava

Wynik Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava był sporą niewiadomą. Zdaniem bukmacherów zdecydowaną faworytką była Godlewska – jej triumf bukmacher TOTALbet oszacował na kurs 1.45. Z kolei wygrana Anastasiyi to kurs 2.35. Bukmacherzy ewidentnie pod analizę wzięli fakt, że Godlewska miała doświadczenie w sportach walki oraz zdecydowaną przewagę, jeśli chodzi o warunki fizyczne.

Jak się okazało - mieli rację. Pojedynek po tym, jak obie zawodniczki wymieniły się kompletem liści, wygrała Godlewska. Po pojedynku obie zawodniczki... namiętnie się pocałowały.

Opis walki Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava

Opis walki Monika "Esmeralda" Godlewska - Anastasiya Yandaltsava dla wielu może być zaskakujący. Niektórzy spodziewali się bowiem, że Godlewska, ze względu na ogromną przewagę warunków fizycznych, łatwo upora się z drobniejszą rywalką. Anastasiya postawiła jednak trudne warunki i nie padła po ciosach rywali, odgryzając się jej w swoich uderzeniach. Ostatecznie sędziowie uznali, że większe wrażenie na rywalce robiły ciosy Godlewskiej i wskazali jej triumf.

Esmeralda Godlewska pokonała Anastasiya Yandaltsava decyzją sędziów