Gala Punchdown 3 już za nami. Kiedy odbyła się gala Punchdown 3? PPV Punchdown 3 – gdzie można było oglądać? Punchdown 3 – zawodnicy. Karta walk Punchdown 3 – jak wyglądała? Wy pytacie, my odpowiadamy!

Kiedy odbędzie się Punchdown 3?

Kiedy odbędzie się Punchdown 3 – pytały z pewnością osoby, które oglądały poprzednie gale i którym spodobał się format uderzeń tylko i wyłącznie przy pomocy otwartej dłoni – na „liście”. To, kiedy Punchdown 3, zostało ogłoszone przez organizatorów gali. Pierwotnie termin gali Punchdown 3 był inny, ale w związku z pandemią koronawirusa, plany wielu organizacji sportów walki czy ogólnie organizujących cokolwiek musiały się zmienić.

Obstawiaj Punchdown na Totalbet

Kiedy Punchdown 3? Trzecia edycja gali Punchdown 3 odbyła się 20 marca 2021 roku, a więc w przedostatnią sobotę miesiąca. Emocje gwarantowane!

PPV Punchdown 3

ppv punchdown

Punchdown 3 PPV – wielu kibiców z pewnością zastanawia się, jak obejrzeć galę Punchdown 3. Tak jak w przypadku organizacji MMA, freakfightowych czy oferujących walki na gołe pięści, gala Punchdown również transmitowana była w systemie PPV. Nic dziwnego - tego typu formuła jest wyjątkowo brutalna, a zawodnicy często lądują "na deskach", znokautowani przez swoich rywali. Produkt musi więc trafić tylko i wyłącznie do świadomego odbiory, który wie, na co się pisze i chce wydać na to pieniądze.

À propos pieniędzy – ile kosztowało PPV Punchdown 3? To pytanie z pewnością nurtowało wielu odbiorców, którzy planowali obejrzeć walki na liście. PPV Punchdown 3 kosztowało tyle, co PPV na większość innych tego typu wydarzeń, czyli 19,99 zł. Dostęp do gali można było wykupić na oficjalnej stronie wydarzenia.

Gdzie oglądać Punchdown 3?

To, gdzie oglądać Punchdown 3, było już sprawą indywidualną każdego widza. Legalna transmisja Punchdown 3 była transmitowana na oficjalnej stronie gali, gdzie po wykupieniu dostępu otrzymało się możliwość śledzenia poczynań zawodników na żywo.

W dzisiejszych czasach oglądanie wydarzeń sportowych jest możliwe tak naprawdę w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu i w dowolnym czasie. Nie ma bowiem większego znaczenia, czy transmisję chcemy oglądać na telewizorze, laptopie czy smartphonie. Wszędzie jest to możliwe, jeśli posiadamy dostęp do sprawnie działającego internetu. Gdzie oglądać Punchdown 3? Tam, gdzie było wam wygodnie i gdzie mieliście do tego możliwość!

Zobacz: Czym jest Punchdown?

Punchdown 3 zawodnicy

zawodnicy punchdown 3

Nie ulega wątpliwości, że kluczowym aspektem każdej gali sportów walki, jest to, jacy zawodnicy wystąpią podczas danego wydarzenia. Punchdown 3 zawodnicy - trzeba przyznać, że organizatorzy naprawdę się postarali, jeśli chodzi o dobór zawodników na trzecią edycję gali – pod względem rozgłosu i popularności.

W walce wieczoru zmierzyć się mieli Piotr „Bonus BGC” Witczak i Norbert "Warszawski Dresik" Janecki. Panowie w wywiadach i konferencjach raz po raz wymieniali się uprzejmościami, więc wszystko wskazywało na to, że ich walka byłaby naprawdę emocjonująca. Niestety - Warszawski Dresik musiał wycofać się z pojedynku w związku z izolacją po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem.

Pierwotnie, przy okazji pierwszego terminu gali Punchdown 3, rywalem Łazarskiego Gladiatora miał być Daniel „Magical” Zwierzyński, popularny polski patostreamer, który, jeśli chodzi o sporty walki, zasłynął z poważnej kontuzji przy okazji walki z Marcinem „Rafoniem” Krasuckim. Ostatecznie przeciwnikiem Witczaka nie będzie też „Warszawski Dresik”, ale organizacja zapowiedziała, że przygotuje zastępstwo i że Witczak zawalczy na Punchdown 3. Ostatecznie rywalem Witczaka był Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski.

Z kolei w pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru doszło do pierwszego starcia kobiet w historii Punchdown. Zmierzyli się w nim Anastasiya Yandaltsava i Esmeralda Godlewska. Obie panie znane są przede wszystkim ze wzięcia udziału w kontrowersyjnych reality show telewizji MTV Polska, jak „Ex na plaży” czy „Warsaw Shore”. Godlewska walczyła poza tym w FAME MMA, więc z pewnością miała większe doświadczenie od swojej rywalki.

Punchdown 3 drabinka

Punchdown 3 drabinka – podczas Punchdown 3, oprócz super fightów, doszło także do klasycznego turnieju, w którym triumfator zgarnie 30 tysięcy złotych. Na oficjalnej stronie wydarzenia mogliśmy znaleźć pełną drabinkę, która wyłoniła zawodników w kolejnych fazach turnieju. Wzięli w nim udział między innymi legenda tego sportu Vasili Kamotskii czy Artur "Waluś" Walczak, popularny polski strongmen.


Kiedy odbyła się gala Punchdown 3?
Gala Punchdown 3 odbyła się 20 marca 2021 roku.
Gdzie można było obejrzeć Punchdown 3?
Legalna transmisja Punchdown 3 była transmitowana na oficjalnej stronie gali.