Przedostatnie starcie z karty walk Fame Friday Arena 1 to zdecydowanie masa siły, umiejętności i emocji. W tym przypadku obaj panowie mieli za sobą świetne walki, a jeden z nich ma miano niezniszczalnego. Kto wygrał walkę Dubiel vs Filipek na wrocławskiej Hali Stulecia?

Marcin Dubiel vs Filipek - Fame Friday Arena 1

W tej walce to Marcin Dubiel według widzów był faworytem. Nic dziwnego, gdyż już na początku rundy dawał on z siebie wszystko, zasypując przeciwnika ciosami. Mimo to drugi z zawodników wcale nie wykazywał się mniejszą ambicją i oddawał ciosy, trafiając w nos rywala. Filipek kilkukrotnie wylądował na macie i doszło do liczenia.

Drugi etap pojedynku obu panów dał mu moment na popisy, przez skuteczne ciosy na korpus. Mimo wszystko groźba siły leżała po stronie Dubiela, który był w stanie mocno zachwiać swoim przeciwnikiem. Widzowie komentowali jednak, że to starcie w K-1 wcale nie jest tak ciekawe, jak inne walki mężczyzn.

Trzecia runda miała podobny schemat, co te wcześniejsze, a to mogło oznaczać tylko jedno. Zwycięzcą pojedynku po 3 pełnych rundach drugiego CO-Main Eventu wygrał jednogłośnie Marcin Dubiel! Mimo to sam wygrany przyznał, że nie jest zadowolony z pokazanych przez siebie umiejętności i że wróciłby do rewanżu z Pashą Biceps.

Zapraszamy do sprawdzenia Fame MMA Friday Arena 1 wyniki!