Przyszedł czas na walkę wieczoru gali Prime Show MMA 6, w której zmierzyli się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Paweł "Księżniczka" Tyburski. Mężczyźni stoczyli pojedynek tuż po szybkiej wygranej Murana ze Starym Wiewiórem. Kto okazał się lepszym fighterem?

Don Kasjo brutalnie pokonany przez Pawła Tyburskiego! - Prime MMA 6

Ta walka zdecydowanie należała do tych najbardziej wyrównanych w kursach zakładanych przez bukmacherów. Stawiane szanse były bowiem równe. Już od początku mężczyźni stawiali na naprawdę silne ciosy. Uderzenia Tyburskiego sprawiły, że Don Kasjo się zachwiał. Księżniczka rzucił w stronę swojego przeciwnika niecenzuralne słowa, a po chwili jego rywal leżał na macie, przez co doszło do liczenia.

To wystarczyło, by dać zapalnik Pawłowi, który rzucił się na Życińskiego z falą naprawdę brutalnych uderzeń. Nic dziwnego, że po chwili pojawiło się kolejne liczenie. Don Kasjo został jednak uratowany przez koniec rundy. W drugiej rundzie widownia spodziewała się zakończenia pojedynku. Mimo wszystko drugi etap rozpoczął się naprawdę spokojnie. Była to jednak tylko obłuda.

Nic dziwnego, że w trakcie tej walki miało miejsce kolejne liczenie, które nie wróżyło dobrze wygranej Don Kasjo. W rezultacie tego pojedynku Paweł "Księżniczka" Tyburski wygrywa z Kasjuszem "Don Kasjo" Życiński przez niezdolność przeciwnika do walki!

Sprawdzajcie wyniki na żywo Prime Show MMA 6!