Podczas ostatniej konferencji przed FAME MMA 21 doszło do ataku Pawła Tyburskiego na Don Kasjo. Finalnie ta sytuacja sprawiła, że żaden z zawodników nie zawalczy podczas sobotniego wydarzenia. Życiński postanowił odnieść się do zachowania drugiego mężczyzny.

Don Kasjo o Tyburskim - "Wiem, że jest nieudacznikiem"

Choć karta walk FAME MMA 21 była już pełna, to w ostatniej chwili doszło do zmiany. W rezultacie wspominanego ataku podczas konferencji Wampir zawalczy z Alanem Kwiecińskim. Wszyscy jednak czekali na to, aż poszkodowany Kasjusz zabierze głos. Mężczyzna na swoim InstaStory opublikował wypowiedź dotyczącą zachowania Pawła Tyburskiego w jego kierunku. Nie szczędził ostrych słów.

Dymy dymami, tylko gość leciał ze sprzętem, ostrym narzędziem. (...) Nic sobie z tego nie robiłem (bo się go nie boję, co innego jak on do pomocy bierze sprzęt), bo wiem, że jest nieudacznikiem. Mówi o jakichś rozmowach merytorycznych? Nie radzi sobie w rozmowie i żebrze o rewanż.

W dalszej części wypowiedzi Kasjusz zasugerował, że Tyburski przyjmuje sterydy i nielegalne substancje. Zastanawiał się nad tym, czy być może to właśnie przez mieszanie ich ze sobą doszło do całej sytuacji.

Bierze ostre narzędzie i uderza mnie kilka razy w głowę nim? I się tym szczyci? Serio, po tej mieszance sterydów z jakimiś proszkami do nosa takie odklejenie się w głowie dzieje?

Jak widać, konflikt mężczyzn nie ustaje i zapewne w przyszłości doczekamy się zaczepek z obydwu stron.