Denis Załęcki poinformował, że jego walka z Danielem Omielańczukiem jest zagrożona i bardzo prawdopodobne, że się nie odbędzie. Na tę informację zareagował były rywal Denisa, Artur Szpilka, który w ostrych słowach skrytykował "Bad Boya". Załęcki nie pozostał jednak obojętny na odpowiedź byłego oponenta, a przy okazji dostało się również partnerce Szpilki i byłej zawodniczce FAME MMA Kamili "Kamiszce" Wybrańczyk.

Konflikt na linii Załęcki - Szpilka

Przed pojedynkiem na High League 4 Denis Załęcki i Artur Szpilka odnosili się do siebie z szacunkiem i nie było widać między nimi złej krwi. Wszystko zmieniło się jednak po walce. Szpilka wygrał w pierwszej rundzie przez kontuzję Załęckiego i to zapoczątkowało również konflikt "Bad Boya" z Danielem Omielańczukiem. Były zawodnik UFC czy KSW skrytykował bowiem Załęckiego i stwierdził, że według niego udał kontuzję.

Artur Szpilka oczywiście popierał w tym sporze swojego klubowego kolegę. Załęcki zaczął więc atakować zarówno Omielańczuka jak i Szpilkę. Po ostatniej informacji Denisa o tym, że jego walka z Omielańczukiem może nie dojść do skutku, "Szpila" postanowił za pośrednictwem Instagrama zaczepić Załęckiego.

Co to ma być? Do przewidzenia wiedział co by z nim się z nim stało El estrogen @bad_boy_denis_ się obsrał

Na odpowiedź Denisa nie trzeba było długo czekać.

To wchodź za niego cwaniaku!!!! Jak udowodnię ci, że obije dziadka, który robi cię na każdej możliwej płaszczyźnie to wychodzisz ze mną? Zleje cię publicznie i tyle będzie z twojej kariery w KSW gdzie jest budowany na leszczach bo do kotów podjazdu nie masz!

Denis Załęcki atakuje dziewczynę Artura Szpilki

Na tym jednak Denis Załęcki nie zakończył. W kolejnej relacji na Instagramie postanowił włączyć w ten konflikt dziewczynę Szpilki, czyli Kamilę Wybrańczyk. Załęcki zasugerował Szpilce, że powinno mu być wstyd za zachowanie jego partnerki. Zasugerował również, że Kamiszka może zmienić płeć i niedługo to ona będzie chciała z nim walczyć.

(...) czego spodziewać się po typie, którego baba musi go wszędzie bronić (...) Artur tak szczerze, nie jest Ci wstyd, że twoja kobieta zachowuje się, jak patologia? Czy po prostu ona nosi spodnie (...) coś czuję, że jeszcze chwila i ona będzie chciała walkę. Może zmieni płeć, bo ewidentnie ajtujkowi brakuje jaj skoro jego baba (...) musi wszędzie szczekać..

Denis Załęcki ewidentnie podgrzewa swoje konflikty. Cały czas nie wiadomo jednak, kiedy "Bad Boy" będzie mógł wrócić do klatki. Jego dwie ostatnie walki zakończyły się bowiem przez kontuzję. Fani po jego porażce z Pawłem Tyburskim jasno dali do zrozumienia, że nie mają już ochoty oglądać Załęckiego aż do momentu gdy ten w pełni się wyleczy.