Niedawno miało miejsce CLOUT MMA 1, na którym mogliśmy zobaczyć między innymi Denisa Labrygę. Po gali nie musieliśmy długo czekać na kontrowersje. Najpierw problemy z PPV, a następnie filmy z Nikitą - teraz przyszła pora na Denisa..

Spotkanie Denisa z transpłciową kobietą

Zeszłej nocy Labryga prawdopodobnie umówił się na spotkanie.. w wiadomym celu. Jednak kobieta po czasie rozpoznała go, spytała czy przypadkiem nie ma dziewczyny. I tutaj się zaczęło - jak twierdzi Bambi Bardot, mężczyzna zaczął być agresywny, groził jej. Według niej zepchnął ją z kanapy, na której siedzieli. Chwilę później, po zadzwonieniu na policję, Denis próbował wyjść z mieszkania. Kobieta próbowała go zatrzymać, a ten popchnął ją drugi raz.

Mimo że profil Bambi nie jest obserwowany przez wiele osób, relacja natychmiastowo trafiła do dużej liczby odbiorców. Cała sytuacja wygląda jak prowokacja i próba zdobycia uwagi, ale jednocześnie wszystkie dowody wyglądają w miarę autentyczne. Osoba z filmów jest znacząco podobna do Labrygi. Jednak on sam do tej pory nie odniósł się do sytuacji. Czekamy więc na jego odpowiedź, aby być pewnym co do autentyczności zarzutów.