W ostatnich dniach niezwykle głośno zrobiło się o Denisie Labrydze. Wszystko za sprawą spotkania zawodnika Clout MMA z transpłciową kobietą, o którym Denis został oskarżony o groźby i próbę ataku. Sam fighter jak na razie nie odniósł się do całej sprawy, jednak swoje zdanie wyraziło już wielu influencerów.

Afera Denisa Labrygi

Warto przypomnieć o co dokładnie chodzi w tej sprawie. W nocy z 13 na 14 sierpnia kobieta znana na Instagramie jako Bambi Bardot wstawiła na swoje konto relacje, w których twierdziła, że spotkała się z Labrygą. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze aż do momentu gdy ta powiedziała, że poznaje zawodnika Clout MMA i wie, że ten ma partnerkę. Wtedy Labryga miał stać się agresywny i zacząć jej grozić.

Bambi na potwierdzenie swoich słów wstawiła nagranie, na którym widać wychodzącego Labrygę z jej klatki oraz krótki filmik z jej mieszkania gdzie słychać głos Denisa.

Opinie influencerów

O sprawie zrobiło się niezwykle głośno, co nie może dziwić, biorąc pod uwagę jak popularną postacią jest Denis Labryga. Warto bowiem dodać, że Bambi Bardot to transpłciowa kobieta i zwłaszcza ten fakt wywołał wokół Labrygi wiele kontrowersji. Na temat całego zajścia wypowiedzieli się popularni influencerzy. Jednym z nich był Paramaxil.

Co ciekawe zrozumienie dla Labrygi wyraził także Nitrozyniak. Popularny streamer w taki oto sposób wypowiedział się na temat całej sytuacji. Trzeba jednak pamiętać, że wypowiedzi Nitro warto brać z przymrużeniem oka, bowiem ten często ironizuje.

No k***a no fajna dziewczyna, nie ma co mówić. Jest naprawdę przyjemna, bardzo fajna. Patrzcie jaką ma du***kę. Nie dziwne, że chciał tam przyknurzyć troszkę (...) ja się nie dziwię, że mu się spodobała, mi też się podoba.

Warto jednak również dodać, że opinie zwykłych użytkowników w większości są negatywne. Ludzie głównie wyśmiewają zachowanie Labrygi. Nie wiadomo jak zakończy się ta cała afera, jednak pewne jest, że Denis nie uniknie niewygodnych pytań przy okazji konferencji przed kolejnymi walkami.