Już 21 lipca 2023 roku na wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się Fame MMA Friday Arena 1. Według najnowszych wieści zainteresowanie wydarzeniem jest spore, a najlepszą tego definicją jest wyprzedanie wszystkich biletów. Karta walk jednak na moment przed wydarzeniem została nieco zmieniona. Wszystko za sprawą zastępstwa za Krystiana "Krychę" Wilczaka.

Krycha nie zawalczy na Fame MMA Friday Arena 1

Gala zbliża się wielkimi krokami, lecz jak zawsze w sporcie musiało dojść do nieciekawego obrotu spraw. W ich rezultacie Krystian Wilczak nie zawalczy na pierwszym wydarzeniu nowej wersji Fame MMA. Od ogłoszenia całej gali znaliśmy już całą kartę walk. Okazuje się jednak, że jego nazwisko zostanie zamienione na Dawida Malczyńskiego. Skąd taka zmiana?

Okazuje się, że podczas jednego ze sparingów przygotowujących do walki, mężczyzna doznał naprawdę mocnej kontuzji. Składa się na nie nią nie tylko złamany oczodół, ale również połamania szczęki i czaszki. Z takim obrażeniami nie będzie on w stanie zmierzyć się z Aleksandrem "Sashą" Muzheiko. W rezultacie jego miejsce zajął je właśnie jeden z braci Malczyński.

Jest to sensowny wybór, gdyż jest on byłym mistrzem kategorii 77 kilogramów. W tym przypadku pojawiło się kilka opinii, że organizatorzy stawiają na "odgrzewany kotlet". Inni jednak podkreślają swój sentyment do zawodnika i trzymają kciuki za jego zwycięstwo. Wilczak natomiast na swoim instagramowym profilu opublikował filmik z wyjaśnieniami swojej niedyspozycji.

https://www.instagram.com/reel/CuVCpzvA4Qd/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==