O tym, że Natan Marcoń staje się największą gwiazdą gal freakowych, wie już każdy, kto śledzi ten świat. Nic dziwnego, gdyż należy on do bardzo kontrowersyjnych postaci. Jedna z osób o podobnej sławie, a dokładniej Daniel Magical stwierdził, że chętnie zmierzyłby się z 20-letnim influencerem. Jakie ma warunki?

Daniel Magical vs Natan Marcoń? - Walka pod konkretnymi warunkami

Rok 2023 w świecie influencerów skupił się na dramie Daniela Magicala z jego byłą dziewczyną Nikitą, która później stoczyła walkę z jego matką, Gohą Magical. W tym czasie również Natan Marcoń zaczął przedstawiać swoje kontrowersyjne oblicze, które aktualnie przyciąga masę widzów na wydarzenia, w których ten bierze udział. Nic dziwnego, że Magical jest chętny do walki z 20-latkiem, gdyż da mu to spore zasięgi.

Mężczyzna 15 stycznia zamieścił na swoim Twitterowym profilu post dotyczący możliwego starcia. Stawia w nim dwa warunki - walka ma mieć miejsce bez udziału zawodników w konferencjach, a jej formułą ma być boks. Marcoń na razie nie odniósł się do tej propozycji.

W komentarzach pod postem można zauważyć zawód postawą Magicala. Komentujący twierdzą, że nowy nabytek Clout obawia się konfrontacji z Marconiem, który na konferencjach przed swoimi walkami robi największe show. Pełna karta walk Clout MMA 4 nie jest jeszcze znana, więc być może dojdzie do takiego starcia. Czy ciekawiłby was taki pojedynek?