Wczoraj, Internet obiegła informacja o możliwości końca High League. Wśród wielu wywołało to wielkie zaskoczenie ze względu na fakt, że jest to jedna z najpopularniejszych i największych gal freak fightowych w Polsce. Samej twarzy federacji, Malikowi Montanie zarzucono, że opuszcza on promowaną federację przy pierwszym skandalu. Jak się do tego odniósł?

Czy Malik Montana zostaje w High League? - Raper odpowiada

Zaskoczenie całego Internetu spowodowane skandalem wokół federacji High League wywołało falę komentarzy ze strony internautów i influencerów. Nic dziwnego, gdyż jest to jedna z większych afer tego roku. Co ciekawe, do tego tematu postanowił odnieść się włodarz największej konkurencji, czyli Michał "Boxdel" Baron z Fame MMA. Zarzucił on, że Malik od razu pozbył się z opisu na Instagramie nazwy federacji w świetle skandalu.

Zarzucił raperowi, że te "Kapitan opuszcza statek", co spotkało się z krytyką w stronę Malika Montany. Sam zainteresowany nie milczał zbyt długo i postanowił ustosunkować się do tej zaczepki. Na swoim Insta Stories zamieścił relację, w której podkreśla, że wcale nie opuszcza tego metaforycznego statku.

malik odpowiada na zaczepkę boxdela

Jak widać, mężczyzna wciąż trzyma rękę na pulsie i wcale nie odpuszcza uczestnictwa we freak fightowej gali. W ciągu najbliższych dni zapewne poznamy dalszą przyszłość federacji. Najbliższa gala High League 7 miała odbyć się 17 czerwca 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie. W świetle ostatnich wydarzeń, do tego nowego oblicza walk w formie szeroko komentowanego turnieju może wcale nie dojść z powodu zaistniałej sytuacji.