Pierwszego marca dowiedzieliśmy się o rozstaniu Marianny Schreiber z jej mężem. Na Twitterze zawodniczki pojawiło się kilka wpisów o całej sytuacji, a także filmik, na którym kobieta jest w bardzo słabym stanie. Na nagraniu wstępnie zrezygnowała z pojedynku z Gohą Magical, który możemy znaleźć w karcie walk Clout MMA 4. Jednak co federacja sądzi o całej sytuacji?

Rozstanie Marianny Schreiber z mężem

Tego samego dnia, którego pojawiła się informacja o rozstaniu Marianny z mężem, zawodniczka dodała niepokojący film na swoje media. W nagraniu zapłakana wyznała, że nie wie, czy będzie w stanie zawalczyć z Gohą. Taka decyzja jest oczywiście spowodowana wcześniej wspomnianym rozstaniem.

Walka Schreiber z Gohą Magical jednak się odbędzie?!

Kilka godzin po tym, jak Schreiber wstępnie zrezygnowała z walki z Gohą Magical, Clout MMA wypowiedziało się na ten temacie. Mateusz Sobiecki, czyli rzecznik prasowy federacji poinformował, że walka nie jest zagrożona, a do karty walk nie zostaną wprowadzone żadne zmiany.

Clout MMA rozdziela kwestie prywatne zawodników od ich występów w klatce. Nie będziemy komentować spraw rodzinnych Marianny Schreiber. Jej walka na Clout MMA 4 nie jest zagrożona i odbędzie się już 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

Federacja po prostu nie chce mieszać się w sprawy prywatne zawodników. Jednak taka wypowiedź wcale nie oznacza, że Marianna Schreiber zmieniła zdanie i jednak jest chętna do walki z Gohą Magical. Najbardziej prawdopodobne jest to, że zrezygnowanie z pojedynku może grozić bardzo wysoką karą, którą zawodniczka chce ominąć.