Od kilku miesięcy Marianna Schreiber, będąca żoną polityka, należy do świata freak fightów. Wiele osób często komentowało, że jej udział w takich wydarzeniach nie wpływa dobrze na reputację męża. W tym momencie jednak czara się przelała, a Łukasz Schreiber ogłosił rozstanie z żoną w gazecie.

Łukasz Schreiber rozstał się z Marianną Schreiber!

Już od dłuższego czasu wiele osób w sieci niepochlebnie komentowało zachowanie Marianny Schreiber, która jako żona polityka miała nieodpowiednio go reprezentować. Zarzucano jej pojawianie się w patologicznym środowisku poprzez jej starcie w karcie walk Clout MMA 4, z Gohą Magical. Okazuje się jednak, że jej małżeństwo dąży do zakończenia.

 

Łukasz Schreiber udzielił wywiadu portalowi metropoliabydgoska.pl. Polityk przyznał, że podjęli decyzję o rozstaniu, oraz że rozmawiają o separacji. Dodał także, że ani przez ostatnie 10 lat, ani teraz nie używał wizerunku rodziny i nie zamierza tego robić teraz. Co ciekawe, Marianna zareagowała na wspomniany artykuł oświadczeniem, w których pojawiły się słowa takie jak:

Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety - nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, żeby powiedzieć mi to w twarz - rozumiem, że to presja związana z wyborami.

Nie był to jednak koniec wypowiedzi, gdyż kobieta w jej dalszej części zwróciła się do swojego męża w sposób następujący:

Łukaszu, skoro wybrałeś ten format komunikacji, to z tego skorzystam i napiszę Ci tyle - że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku do naszego dziecka, podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet.

Jak sama przyznała, na początku oświadczenia, według niej o mężu mówi się dobrze albo wcale. Ponadto cała wypowiedź zawodniczki sugeruje, że ten nie poinformował jej o rozstaniu. Nie wiadomo, czy Marianna wyszła do walki z Gohą, gdyż na swoje social media wrzuciła nagranie, w którym zapłakana przyznaje, że nie wie, czy będzie w stanie walczyć.