Pojawienie CLOUT MMA na polskim rynku gal freak fight, mogło nieco wpłynąć na pozycję Fame MMA. Nic dziwnego, że federacja zorganizowała galę na dwa tygodnie przed tym od nowej organizacji. Teraz jednak organizatorzy postawili na odsłonięcie kart dotyczących zawodników na FAME MMA 19. Jednym z zawodników ma być były mistrz świata organizacji WBC i IBF!

Krzysztof Diablo Włodarczyk na Fame MMA 19!

Już 2 września 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie zobaczymy kolejne wydarzenie Fame. Po tym, jak Fame Friday Arena 1 okazała się sukcesem, federacja nie zwalnia tempa. Tym razem postanowili zrobić ukłon w stronę sportowców, dzięki którym freak fight ma znaczenie. Z tej racji w gronie zawodników 19 edycji witamy Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.

https://www.instagram.com/p/CvIFJIvsuYp/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Mężczyzna miał okazję stoczyć walki w międzynarodowych organizacjach i toczył pojedynki z tymi, których uważa się za najlepszych na świecie. Co więcej, jego rekord opiewa na 66-4-1, z czego aż 41 to nokauty spowodowane jego silnymi ciosami. Jak można się domyślać, fani są zachwyceni tym wyborem i niecierpliwie oczekują ogłoszenia przeciwnika fightera. Ma on zadebiutować w oktagonie, w formule MMA.

Niektórzy proponują, by zestawić Diablo ze Szpilką. Jak wiadomo, brał on wcześniej udział w gali organizacji High League, którą na ten moment zawieszono. Być może Fame skorzysta z okazji i przejmie sportowca zapewniając sobie tym samym ogromną oglądalność. Na Fame MMA 19 poza Włodarczykiem zobaczymy walki Wrzosek vs Szeliga oraz Dominika Rybak vs Sheeya.