Wielu osobom Olciak93 kojarzy się ze Stuu, jednak jej przeszłość jest także mocno związana z Boxdelem. Kilka miesięcy temu Michał udostępnił na swoim kanale film z udziałem jednej z ofiar Pandora Gate, czyli właśnie z Olą Adamczyk.

Film Boxdela z Olciak93

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Boxdel przesłał erotyczne zdjęcie Olciak, przez co początkowo była do niego bardzo źle nastawiona. Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu całej afery mogliśmy zobaczyć ją na kanale Michała, a konkretnie na filmie z wytłumaczeniami.

Jak się okazało, Boxdel przekonał ją, aby wstawiła się za nim. Na wspomnianym materiale Olciak przeczyła swoim wcześniejszym słowom, a jednocześnie broniła Michała - tłumaczyła, że nie zrobił nic strasznego. Dodatkowo dziewczyna wyznała, że w przeszłości oboje byli w sobie zauroczeni, lecz nigdy nie byli w związku.

Boxdel chciał przekupić Olciak93

Od razu po udostępnieniu materiału z udziałem Oli, zaczęły się przypuszczenia, że została ona przekupiona przez Boxdela. Wszelkie plotki zostały od razu zdementowane - oboje się tego wypierali.

Jednak na filmie z odpowiedzią Boxdela na groźby Natana Marconia, mieliśmy także okazję usłyszeć dokładne wyjaśnienie tej sprawy. Michał wyznał, że chciał zapłacić Oli, jednak ona nie zgodziła się na to. Zaproponował jej nawet 300 tysięcy złotych w zamian za milczenie.