Pierwszy mecz fazy grupowej reprezentacji Polski już za nami. Emocje jednak nie opadają. Najbliższe dni po raz kolejny uraczą nas szalenie interesującymi zestawieniami. Reprezentacja Niemiec zmierzy się z Japonią, a Brazylia zagra z Serbią. Bez wątpienia najbliższe dni przyniosą wiele ważnych rozstrzygnięć. Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Portugalii z Ghaną. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

200 pln za wygraną Portugalii

Na boisku ponownie zobaczymy genialnego napastnika w osobie Cristiano Ronaldo. Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii właśnie rozstał się z Manchesterem United. Czy Ronaldo jest w stanie poprowadzić Portugalię po tytuł mistrza świata? Pierwszym przeciwnikiem na ich drodze będzie Ghana. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln za zwycięstwo Portugalii. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 22.11-24.11.2022, do godziny 17:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Portugalii z Ghaną w czwartkowym meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln do wykorzystania u bukmachera lub do wypłaty!