Gala CLOUT MMA 2 zbliża się do nas wielkimi krokami, a to oznacza, że zawodnicy są coraz bardziej nabuzowani od emocji. Nic dziwnego, że w pewnych momentach nie wytrzymują i dochodzi do  brutalnych sytuacji. 28 października na wydarzeniu w Płocku pojawią się Denis Załęcki i Denis Labryga. Panowie nie wytrzymali podczas wspólnego panelu i rzucili się na siebie z pięściami.

Labryga i Załęcki nie wytrzymali i rzucili się na siebie w programie CLOUT

19 października widzowie mogli oglądać program dotyczący nadchodzącej gali CLOUT MMA 2. W drugim panelu mogliśmy oglądać Denisa Załęckiego, Denisa Labrygę i Alberta Sosnowskiego. Pierwszy z nich ma stoczyć pojedynek podczas Main Eventu z Danielem Omielańczukiem, natomiast drugi z nich w Co-Main Evencie z Kamilem Mindą. Mimo to między zawodnikami wrzało.

Początkowo nie zanosiło się na żadną bójkę. W pewnym momencie końcowej części doszło do ostrej wymiany zdań między dwojgiem mężczyzn. Minęło zaledwie kilka sekund, gdy przypadli do siebie i zaczęli rozpętywać brutalną bójkę. Choć ochroniarze zareagowali szybko, to zawodników było ogromnie trudno utrzymać z dala od siebie. Ich emocje wydawały się nie do opanowania.

W rezultacie tej sytuacji doszło do przerwania nadawanego programu. W komentarzach na temat tej sytuacji wiele osób wyrażało oburzenie wobec promowania patologii. Pod opublikowanym nagraniem pojawiły się komentarze, takie jak:

"Gratulacje, że takich ludzi promujecie i dajecie im szansę zarabiać pieniądze i zgarniać sławę. Później przez takie pierdolenie ludzie będą bać się wstąpić do takich służb przez obawę, że ich ludzie zlinczują."

"Zamiast się zdystansować od patologicznych i "prawilnych" zachowań, wolicie na tym zgarnąć trochę lajków? Moglibyście chociaż stwarzać pozory."

Czy takie działania przyciągają korzystną uwagę, czy może odrzucają od federacji widzów? O tym przekonamy się już niedługo podczas CLOUT MMA 2.