Na gali FAME MMA 16 oprócz incydentu z Szeligą i Denisem Załęckim, doszło również do bójki Pawła "Scarface" Bomby z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem.

Bomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę

Po walce Bandury z Alanem na FAME MMA 16 na trybunach doszło do niecodziennej sytuacji. Siedzący blisko oktagonu Bomba został zaskoczony przez "Ambro", który podszedł do niego od tyłu i zaczął najprawdopodobniej go obrażać. Nie wiemy, co powiedział na ucho do zawodnika High League, ale to mocno rozwścieczyło Bombę, który natychmiast wstał. Ambroziak w tym samym momencie sprzedał mu soczystego "liścia" w twarz i pomiędzy zawodnikami doszło do bójki. Ochrona szybko jednak zareagowała, rozdzielając awanturników i wypraszając ich z Areny Gliwice.

Bomba Ambro konflikt

Do pierwszej wymiany słownej pomiędzy Bombą i Ambro doszło na gali Prime Show MMA 2. Po pokonaniu w boksie Jakuba Rygiela Ambroziak wyzwał do walki Pawła Bombę, nazywając go "podrabianym gangsterem". Po zejściu z oktagonu Bomba podbił do Ambro, ale do niczego większego nie doszło, gdyż zostali oni rozdzieleni przez ochroniarzy.

Kolejny raz panowie mieli okazję ze sobą porozmawiać podczas programu "Rundki" przed galą High League 4, na której Bomba mierzył się z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Do Ambro zadzwoniła reżyserka, a ten korzystając z okazji naubliżał zawodnikowi High League, dodając jednak, że pomiędzy nimi nie było konfliktu, ale wszystko się zmieniło po słowach Bomby, który nazwał Ambroziaka "swoją suką".

Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do pojedynku Bomba vs Ambro? Niewykluczone, ponieważ federacje są łakome na wszelkie konflikty wzbudzające zainteresowanie. Najprawdopodobniej takie zestawienie pojawi się na którejś z gal High League lub Prime.

Sprawdź także – wyniki gali FAME MMA 16