Do niecodziennej sytuacji doszło na trybunach podczas gali FAME MMA 16. Na trybunach starli się ze sobą zawodnicy Gromdy oraz Piotr "Szeli" Szeliga!

Szeliga pobity

Szeliga pobity, czyli co dokładnie się wydarzyło? Do całej sytuacji doszło na trybunach podczas trwania gali FAME MMA 16. Zawodnik Gromdy, Patryk "Gleba" Tołkarzewski podszedł do Piotra Szeligi i po krótkiej wymianie zdań uderzył zawodnika FAME MMA. Obok był również Denis Załęcki, a także inny zawodnik Gromdy - Remi Gruchała. Zamieszanie dość szybko opanowała ochrona. Całą sytuację nagrał jeden z kibiców.

Szeliga Gleba konflikt

Gleba wypowiadał się na temat Piotra Szeligi już jakiś czas temu. W jednym z wywiadów Tołkaczewski stwierdził, że zawodnik FAME MMA chciał skłócić go z Denisem Załęcki. Oświadczył też, że gdyby pojawiła się propozycja, to nie odmówiłby pojedynku z Szeligą. Gleba zaczepił też Piotra mówiąc, że ten poskarżył się właścicielowi Gromdy i za to go nie szanuje.

Sprawdź także - wyniki gali FAME MMA 16

Komentarz Szeligi o konflikcie

Konflikt na linii Piotr Szeliga Denis Załęcki trwa już od dłuższego czasu. Zawodnicy wiele razy wspominali o walce, jednak na ten moment nie wiadomo, gdzie miałaby się odbyć taka walka. Jak wiadomo Szeliga jest zawodnikiem FAME MMA natomiast Załęcki walczy dla High League. Konflikt pomiędzy zawodnikami narósł po tym jak "Szeli" w jednym z wywiadów stwierdził, że Denis dużo mówi, a mało robi. Załęcki odniósł się do tych słów podczas wywiadu dla Huberta Mściwujewskiego. Zawodnik High League zwyzywał Szeligę i stwierdził, że jest on mięczakiem i nie powiedziałby tego samego prosto w oczy.

Sprawdź: Kod promocyjny Betclic | 200PLN zakład bez ryzyka