Gala Fame MMA Friday Arena 1 została zapowiedziana zaledwie kilka temu, a już pojawia się wokół niej sporo zamieszania. Nic dziwnego, gdyż federacja ogłosiła, że na dotychczasowej lokalizacji się nie skończy i zobaczymy wydarzenia Fame w innych polskich miastach. Okazuje się, że trudno będzie dostać się na eventy, gdyż bilety sprzedają się jak świeże bułeczki!

Fame MMA Friday Arena 1 - Bilety wyprzedane w 70%

O tym, że Fame MMA odbędzie się w lipcu, pisaliśmy już przed oficjalnym ogłoszeniem gali dzięki Szalonemu Reporterowi, który potwierdził to na swoim odcinku. Nikt jednak nie przypuszczał, że po zapowiedzeniu wydarzenia, bilety na nie zaczną się rozchodzić z prędkością światła. Po zaledwie jednym dniu sprzedaży ilość zakupionych biletów przekroczyła 70%!

Już po godzinie od ogłoszenia wydarzenia można było zobaczyć brak dostępnych wejściówek w najniższych cenach. Opłaty za wejście zaczynały się już od 100 złotych, jednak szybko zniknęły z puli. Już teraz sprawdźcie, gdzie kupić bilety na Fame MMA Friday Arena 1. Być może uda wam się zdobyć je przed ich wyczerpaniem.

Mocne nazwiska znajdujące się w karcie walk zdecydowanie przyciągnęły widownię. Nowa lokalizacja także z pewnością miała wpływ na taki wynik. Gala odbędzie się już 21 lipca we wrocławskiej Hali Stulecia. Czas na nowe oblicze Fame.