Organizacja FAME MMA zaszokowała wielu kibiców ogłaszając galę FAME Friday Arena 1. Federacja postanowiła od razu ujawnić pełną kartę walk FAME Friday Arena 1 co spotkała się z dużym entuzjazmem wśród fanów. Nic zatem dziwnego, że zainteresowanie najbliższą galą największej organizacji freakowej w Polsce jest ogromne. Jako że event ten po raz pierwszy odbędzie się we Wrocławiu, wiele osób z tego miasta z pewnością będzie chciało wykorzystać ten fakt i zobaczyć galę FAME na żywo. Bilety na FAME MMA Friday Arena 1 można nabyć na stronie ebilet.pl, a ich ceny wahają się między 100 a 1400 PLN.

FAME MMA Friday Arena 1 - bilety

Bilety na FAME MMA Friday Arena 1 rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Organizacja FAME MMA, której walki w pełni można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), galę z cyklu Friday Arena ogłosiła w poniedziałek 19 czerwca, natomiast dwa dni później okazało się, że 70% biletów zostało wykupionych. Jeśli jesteśmy zdecydowani na zakup, warto zrobić to zatem jak najszybciej. Bilety na FAME MMA Friday Arena 1 można kupić za pośrednictwem strony ebilet.pl.

Cena biletów FAME MMA Friday Arena 1

Ceny biletów FAME MMA Friday Arena 1 są bardzo rozbieżne. Zaczynają się one bowiem już od stu złotych. Najdroższe wejściówki mogą jednak kosztować nawet 1400 PLN. Ceny biletów na FAME MMA Friday Arena 1 prezentują się w następujący sposób:

  • Trybuny (100 PLN - 300 PLN)
  • Płyta (260 PLN - 500 PLN)
  • VIP (800 PLN - 1400 PLN)

Warto zaznaczyć, że do ceny biletu należy doliczyć opłatę serwisową, która waha się w zależności od wybranego miejsca.