Ostatni miesiąc zdecydowanie należy do tych burzliwych pod względem gal typu freak fight. Jak wiadomo, High League zawieszono, a w jego puste miejsce pojawiło się CLOUT MMA. Już 1 lipca będziemy oglądać Prime Show MMA 5, natomiast 5 sierpnia pierwsze wydarzenie nowej federacji. Szalony Reporter przekazał jednak pogłoski, że w lipcu odbędzie się również Fame MMA!

Fame MMA 19 już w lipcu? - Szalony Reporter leakuje!

Wokół najważniejszych organizacji freak fightowych emocje sięgają zenitu. Nic dziwnego, gdyż Clout MMA został naprawdę dobrze przyjęty, a Fame wcale nie chce oddać pierwszego miejsca nowej konkurencji. Warto przypomnieć, że w dzień ogłoszenia nowej federacji Fame ogłosił, że pojawi się w nowej formule. Teraz zamierza wyprzedzić Clout swoim wydarzeniem. O wszystkim wygadał się Szalony Reporter.

Podczas swojego odcinka podkreślił, że gala Fame MMA 19 miałaby odbyć się już 21 lipca na Hali Stulecia we Wrocławiu. Zgadzałoby się to z informacjami na temat tego, że federacja chciała docierać do innych lokalizacji niż dotychczas.

Co więcej, wydarzenie wcale nie miałoby miejsca pod szyldem Hype MMA tylko oficjalnej nazwy organizacji. Na dodatek miałoby to miejsce dwa tygodnie przed CLOUT, co możemy interpretować jako chęć podebrania widzów i zainteresowania konkurencji. Szalony Reporter skomentował to w słowach:

"Specjalnie zrobili przed CLOUT, żeby zabrać trochę CLOUTOWi. (...) Robi się ciasno. Trzy w sumie duże federacje w ciągu miesiąca (...) Czy wystarczy tych ludzi?"

Jak na razie nie wiemy, czy informacje, które mężczyzna podał, są prawdziwe. Wiele osób komentuje, że tak spora ilość gal nie jest dobrym pomysłem w okresie wakacyjnym. Co więcej, CLOUT znajdujący się na końcu tego kalendarza może najbardziej ucierpieć na swoim debiucie.