Betcris to kolejny bukmacher, który udostępnił swoim graczom aplikację mobilną. Jest ona dostępna na systemy Android i iOS. W Betcris aplikacja to narzędzie, które służy nie mniejszej liczbie graczy niż strona internetowa. Sprawdzamy jak zainstalować apkę oraz jakie zalety ona posiada.

Betcris aplikacja mobilna – instalacja

Proces pobrania nie powinien nikomu sprawić większych trudności. Szczególnie jeśli mowa o osobach, które na swoich smartfonach umieściły już aplikacje innych bukmacherów. Można ją znaleźć w górnym menu pod Aplikacja mobilna. Można w niej już również założyć konto. Dzięki temu w Betcris rejestracja może odbyć się w pełni mobilnie.

Na jakie urządzenia jest dostępna aplikacja Betcris?

Betcris przygotował aplikację na 2 najpopularniejsze systemy operacyjne. Da się ją zatem zainstalować na urządzeniach z Androidem i iOS. W obu przypadkach Betcris aplikacja funkcjonuje identycznie. Posiadacze smartfonów, które działają na podstawie systemu od Google muszą przygotować się na pewną standardową zmianę w systemie, ale nie powinna ona być przeszkodą.

Apple iOS

Instalacja aplikacji Betcris na urządzeniach Apple to prosta czynność. Co trzeba zrobić, by móc cieszyć się zakładami bukmacherskimi na swoim telefonie lub tablecie?

 • Przejdź do zakładki APLIKACJA MOBILNA na stronie bukmachera Betcris i wybierz wersję dla iOS. Alternatywnym rozwiązaniem jest przejście do App Store i wyszukanie tam aplikacji Betcris.
 • Zaczekaj aż aplikacja zostanie pobrana. Po tym automatycznie rozpocznie się proces jej instalacji.
 • Gdy instalacja zakończy się powodzeniem ikona z aplikacją znajdzie się na pulpicie.
 • Po włączeniu aplikacji pozostaje zarejestrowanie lub zalogowanie się i to możesz obstawiać w Betcris!

Android

Instalując aplikację na urządzeniu z Androidem trzeba będzie dokonać pewnej zmiany w ustawieniach. Poniżej wyjaśniamy jak sprawnie przejść przez cały proces.

 • Przejdź do zakładki APLIKACJA MOBILNA na stronie Betcris i wybierz wersję odpowiednią dla Androida.
 • Poczekaj aż plik instalacyjny zostanie pobrany. Po tym na urządzeniu zostanie wyświetlony komunikat o aplikacjach pochodzących z nieznanych źródeł. Należy zezwolić na zainstalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play. Zgodę na to polecamy wyrazić jednorazowo.
 • Po zmianie ustawień zacznie się proces instalacji. Powinien on potrwać tylko chwilę. Po nim ikonę Betcris będzie można znaleźć na pulpicie.
 • To wszystko! Udało się pomyślnie zainstalować aplikację mobilną Betcris. Pozostaje założenie konta lub zalogowanie i można zacząć obstawiać!

Jakie funkcje ma aplikacja Betcris?

 • Dostęp do pełnej oferty - oferta bukmacherska w aplikacji Betcris nie różni się od tej na stronie. Dzięki temu da się obstawiać te same zdarzenia na obu platformach. Identycznie wygląda sytuacja w przypadku oferty na żywo oraz sportów wirtualnych i gier karcianych.
 • Promocje i bonusy - w każdej chwili można sięgnąć po informacje o promocjach klikając baner. Jest to miejsce, w którym może się przydać kod promocyjny. Dodatkowo dostępne są też promocje dla stałych bywalców jak Kasa na okrągło czy freebet urodzinowy.
 • Wpłaty i wypłaty w aplikacji - kontrola nad swoimi środkami w aplikacji Betcris może być taka sama jak za pośrednictwem serwisu internetowego. Dokonanie wpłaty zajmuje tyle samo czasu i środki trafiają na konto gracza równie błyskawicznie. Podobnie wygląda sytuacja z wypłatą.
 • Obsługa klienta - w apce w łatwy sposób można znaleźć ikonę czatu. Jest to ulubiona forma kontaktu z bukmacherem dla wielu użytkowników. Daje to to możliwość uzyskania pomocy w każdej chwili.

Jak obstawiać w aplikacji Betcris?

Zawieranie zakładów w aplikacji Betcris jest bardzo proste. W tym celu należy skierować się do oferty przedmeczowej lub live. Po kliknięciu interesującego zdarzenia wyświetla się pełna oferta. Po wybraniu jednego lub więcej typów w dolnej części ekranu pojawi się kupon. Widoczne w nim informacje to kursy indywidualne i całkowity. Jeżeli kupon ma zostać zatwierdzony wystarczy kliknąć Obstaw. Klikając strzałkę, okienko z dodanymi zakładami minimalizuje się, by dalej móc przeglądać ofertę.

Betcris oferta

Obstawiając w Betcris poprzez aplikację nie można zapomnieć o zaletach, które posiada ten bukmacher. Mowa tu głównie o możliwości edycji zakładu AKO w chwili, gdy jeszcze nie został on rozliczony. Dotyczy to zakładów przedmeczowych oraz live. Dodatkowo warto pamiętać też o rozbudowanym cash-oucie. Dzięki niemu da się samodzielnie lub automatycznie zamknąć zakład jest przez jego ostatecznym rozstrzygnięciem. Opcje te są tak samo wygodne za pośrednictwem strony, jak i aplikacji.

Betcris kupon

Wady i zalety aplikacji

Tak jak w przypadku każdej bukmacherskiej aplikacji mobilnej również Betcris oferuje platformę, która ma zarówno wady i zalety. Co szczególnie zachęca do jej pobrania, a co jest jeszcze do poprawy?

Zalety:

 • oferta tak samo bogata, jak na stronie internetowej
 • intuicyjne menu
 • możliwość dostosowania według ulubionych sportów i rozgrywek
 • sprawna realizacja wpłat i wypłat
 • dostępna oferta na e-sport, sporty wirtualne i gry karciane
 • powiadomienia o promocjach

Wady:

 • brak możliwości zalogowania poprzez biometrykę lub pin
 • brak transmisji na żywo
 • czasami występujące powolne działanie
 • niedostępny bonus związany ściśle z aplikacją

Aplikacja Betcris, a pozostali bukmacherzy

Na tę chwilę porównując do konkurencji, Betcris aplikacja wymaga jeszcze pewnego dopracowania. Głównym czynnikiem, który może zwracać na siebie uwagę jest zdarzające się czasem powolne działanie. Niekiedy podczas przechodzenia pomiędzy zakładkami wymagane jest, by wykazać się nieco większą cierpliwością. Ze względu na to, że Betcris opinie traktuje poważnie, można sądzić, że niedługo się to zmieni.

Trzeba jednak oddać Betcris, że aplikacja doskonale odwzorowuje wszystko to, co dostępne jest za pomocą witryny. Od początku wypuszczenia platformy jest to normą. To, co sprawiłoby, że jeszcze większa grupa klientów chętniej by z niej korzystała to dedykowany bonus. Niektórzy z bukmacherów zachęcają do pobierania apki np. poprzez freebet.

Czym aplikacja Betcris różni się od mobilnej strony internetowej?

W pewnych aspektach można odczuć, że w Betcris aplikacja została zaprojektowana podobnie jak mobilna strona. Ma to oczywiście swoje plusy, ponieważ w tak samo łatwy sposób wygląda poruszanie się w jednym i drugim środowisku. Dla niektórych może być to jednak znak, że aplikacja wymaga jeszcze pewnych zmian, by posiadała więcej przewag nad witryną. W obu przypadkach korzystać można z tych samych bonusów dostępnych z kodem promocyjnym Betcris.

FunkcjaAplikacjaStrona internetowa
Pełna oferta bukmacherskaTakTak
PromocjeWszystkie promocjeWszystkie promocje
CashoutDostępnyDostępny
Wpłaty i wypłatyBłyskawicznieBłyskawicznie