Betcris to kolejny bukmacher, który udostępnił swoim graczom aplikację mobilną. Jest ona dostępna na systemy Android i iOS. W Betcris aplikacja to narzędzie, które służy nie mniejszej liczbie graczy niż strona internetowa. Sprawdzamy jak zainstalować apkę oraz jakie zalety ona posiada.

Betcris aplikacja mobilna – pobierz na Android i iOS

Proces pobrania nie powinien sprawić nam żadnych większych trudności. Szczególnie jeśli posiadamy już na swoich smartfonach aplikacje innych bukmacherów. Można ją znaleźć w górnym menu w zakładce "Aplikacja mobilna". Można w niej już również założyć konto. Dzięki temu w Betcris rejestracja może odbyć się w pełni mobilnie.

Betcris aplikacja mobilna - instrukcja instalacji

Betcris przygotował aplikację na 2 najpopularniejsze systemy operacyjne. Da się ją zatem zainstalować na urządzeniach z Androidem i iOS. W obu przypadkach Betcris aplikacja funkcjonuje identycznie. Posiadacze smartfonów, które działają na podstawie systemu od Google muszą przygotować się na pewną standardową zmianę w systemie, ale nie powinna ona być przeszkodą.

Apple iOS

Instalacja aplikacji Betcris na urządzeniach Apple to prosta czynność. Co trzeba zrobić, by móc cieszyć się zakładami bukmacherskimi na swoim telefonie lub tablecie?

 • Przejdź do zakładki APLIKACJA MOBILNA na stronie bukmachera Betcris i wybierz wersję dla iOS. Alternatywnym rozwiązaniem jest przejście do App Store i wyszukanie tam aplikacji Betcris.
 • Zaczekaj aż aplikacja zostanie pobrana. Po tym automatycznie rozpocznie się proces jej instalacji.
 • Gdy instalacja zakończy się powodzeniem ikona z aplikacją znajdzie się na pulpicie.
 • Po włączeniu aplikacji pozostaje zarejestrowanie lub zalogowanie się i to możesz obstawiać w Betcris!

Android

Instalując aplikację na urządzeniu z Androidem trzeba będzie dokonać pewnej zmiany w ustawieniach. Poniżej wyjaśniamy jak sprawnie przejść przez cały proces.

 • Przejdź do zakładki APLIKACJA MOBILNA na stronie Betcris i wybierz wersję odpowiednią dla Androida.
 • Poczekaj aż plik instalacyjny zostanie pobrany. Po tym na urządzeniu zostanie wyświetlony komunikat o aplikacjach pochodzących z nieznanych źródeł. Należy zezwolić na zainstalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play. Zgodę na to polecamy wyrazić jednorazowo.
 • Po zmianie ustawień zacznie się proces instalacji. Powinien on potrwać tylko chwilę. Po nim ikonę Betcris będzie można znaleźć na pulpicie.
 • To wszystko! Udało się pomyślnie zainstalować aplikację mobilną Betcris. Pozostaje założenie konta lub zalogowanie i można zacząć obstawiać!

Bonusy w aplikacji Betcris

W pewnych aspektach można odczuć, że w Betcris aplikacja została zaprojektowana podobnie jak mobilna strona. Ma to oczywiście swoje plusy, ponieważ w tak samo łatwy sposób wygląda poruszanie się w jednym i drugim środowisku. Dla niektórych może być to jednak znak, że aplikacja wymaga jeszcze pewnych zmian, by posiadała więcej przewag nad witryną. W obu przypadkach korzystać można z tych samych bonusów dostępnych z kodem promocyjnym Betcris.

Gracze otrzymują na start dwa freebety od nietrafionego zakładu i jeden niezależnie od wyniku spotkań. Łącznie można zyskać nawet 1400 PLN:

 • Freebet 400 PLN po 1. depozycie
 • Freebet 500 PLN po 2. depozycie
 • Freebet 500 PLN po 3. depozycie

Szkoda, że Betcris nie przygotował dla użytkowników aplikacji dedykowanego bonusu powitalnego, jak zrobili to np. Superbet czy ETOTO. Warto jednak sprawdzać ofertę promocyjną, bo często wrzucane są bonusy okazjonalne do wykorzystania wyłącznie w apce!

Funkcje aplikacji Betcris

Na tę chwilę porównując do konkurencji, Betcris aplikacja wymaga jeszcze pewnego dopracowania. Głównym czynnikiem, który może zwracać na siebie uwagę, jest zdarzające się czasem powolne działanie. Niekiedy podczas przechodzenia pomiędzy zakładkami wymagane jest, by wykazać się nieco większą cierpliwością. Ze względu na to, że Betcris opinie traktuje poważnie, można sądzić, że niedługo się to zmieni.

 • Dostęp do pełnej oferty - oferta bukmacherska w aplikacji Betcris nie różni się od tej na stronie. Dzięki temu da się obstawiać te same zdarzenia na obu platformach. Identycznie wygląda sytuacja w przypadku oferty na żywo oraz sportów wirtualnych i gier karcianych.
 • Promocje i bonusy - w każdej chwili można sięgnąć po informacje o promocjach klikając baner. Jest to miejsce, w którym może przydać się kod promocyjny. Dodatkowo dostępne są też promocje dla stałych bywalców jak Kasa na okrągło czy freebet urodzinowy.
 • Wpłaty i wypłaty w aplikacji - kontrola nad swoimi środkami w aplikacji Betcris może być taka sama jak za pośrednictwem serwisu internetowego. Dokonanie wpłaty zajmuje tyle samo czasu i środki trafiają na konto gracza równie błyskawicznie. Podobnie wygląda sytuacja z wypłatą.
 • Obsługa klienta - w apce w łatwy sposób można znaleźć ikonę czatu. Jest to ulubiona forma kontaktu z bukmacherem dla wielu użytkowników. Daje to możliwość uzyskania pomocy w każdej chwili.

Trzeba jednak oddać Betcris, że aplikacja doskonale odwzorowuje wszystko to, co dostępne jest za pomocą witryny. Od początku wypuszczenia platformy jest to normą. To, co sprawiłoby, że jeszcze większa grupa klientów chętniej by z niej korzystała to dedykowany bonus. Niektórzy z bukmacherów zachęcają do pobierania apki np. poprzez specjalny freebet.

Jak obstawiać w aplikacji Betcris?

Zawieranie zakładów w aplikacji Betcris jest bardzo proste. W tym celu należy skierować się do oferty przedmeczowej lub live. Po kliknięciu interesującego zdarzenia wyświetla się pełna oferta. Po wybraniu jednego lub więcej typów w dolnej części ekranu pojawi się kupon. Widoczne w nim informacje to kursy indywidualne i całkowity. Jeżeli kupon ma zostać zatwierdzony wystarczy kliknąć Obstaw. Klikając strzałkę, okienko z dodanymi zakładami minimalizuje się, by dalej móc przeglądać ofertę.

Betcris oferta

Obstawiając w Betcris poprzez aplikację nie można zapomnieć o zaletach, które posiada ten bukmacher. Mowa tu głównie o możliwości edycji zakładu AKO w chwili, gdy jeszcze nie został on rozliczony. Dotyczy to zakładów przedmeczowych oraz live. Dodatkowo warto pamiętać też o rozbudowanej funkcji cash-out. Dzięki niej da się samodzielnie lub automatycznie zamknąć zakład przez jego ostatecznym rozstrzygnięciem. Opcje te są tak samo wygodne za pośrednictwem strony, jak i aplikacji. Zapoznaj się z rankingiem bukmacherów, by poznać wady i zalety Betcris.

Betcris kupon

Recenzja aplikacji Betcris

Tak jak w przypadku każdej bukmacherskiej aplikacji mobilnej również Betcris oferuje platformę, która ma zarówno wady, jak i zalety. Co sprawia, że jest warta uwagi, a co jest jeszcze do poprawy?

Zalety

 • oferta tak samo bogata, jak na stronie internetowej
 • intuicyjne menu
 • możliwość dostosowania według ulubionych sportów i rozgrywek
 • sprawna realizacja wpłat i wypłat
 • dostępna oferta na e-sport, sporty wirtualne i gry karciane
 • powiadomienia o promocjach

Wady

 • brak możliwości zalogowania poprzez biometrykę lub pin
 • brak transmisji na żywo
 • czasami występujące powolne działanie
 • brak bonusu związanego ściśle z aplikacją