Rosnąca popularność nowych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych sprawia, że także w Betcris rejestracja staje się czymś zupełnie powszechnym. Czy taki proces może sprawić przeciętnemu użytkownikowi jakiekolwiek problemy? Co z rejestracją konta bez dokumentu tożsamości? Na te oraz wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Rejestracja Betcris - krok po kroku

Każdy, kto choć raz w życiu miał już okazję zakładać konto u innego legalnego bukmachera, ten uświadomi sobie już po pierwszym kontakcie, że w Betcris rejestracja nie należy raczej do czynności specjalnie wymagających. Użytkownik musi w zasadzie wykonać tylko kilka prostych kroków. Oto krótka instrukcja:

  1. Przejdź do strony internetowej Betcris, spróbuj odnaleźć, a następnie kliknąć przycisk “Zarejestruj się".
  2. W formularzu rejestracyjnym wprowadź kolejno swoje imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny TYPERVIP.
  3. W kolejnym oknie uzupełnij swoje obywatelstwo, numer telefonu oraz PESEL.
  4. Wciśnij ikonę “Wyślij kod”. Na podany nr telefonu powinieneś otrzymać czterocyfrowy kod, który następnie należy wpisać w odpowiednią rubrykę.
  5. Wprowadź wybrane limity lub zaakceptuj te proponowane przez bukmachera.
  6. Wpisz swoją datę urodzenia oraz zaakceptuj regulamin.

Po prawidłowym odtworzeniu powyższej procedury konto uzyskuje status tymczasowego. Oznacza to mniej więcej tyle, że można dokonać wpłaty pierwszego depozytu i spróbować założyć się z bukmacherem o wynik konkretnego starcia, jednak przed wypłatą należy dokonać tzw. transformacji w konto stałe.

betcris rejestracja

Co ważne rejestracja dwóch kont na takie same dane nie jest rzecz jasna możliwa. To samo tyczy się bonusu powitalnego. Gracz ma prawo do jednorazowego skorzystania z takiej promocji.

Rejestracja Betcris bez dowodu

Śladem rynkowej konkurencji także i w Betcris rejestracja bez okazywania dokumentu tożsamości jest jak najbardziej możliwa. Oficjalnie nazywa się to szybką rejestracją (którą zresztą opisaliśmy krok po kroku we wcześniejszym akapicie) i wiąże się wyłącznie z posiadaniem tzw. konta tymczasowego.

Po zakończeniu procesu rejestracji bez dowodu gracz ma prawo do korzystania ze swojego konta przez 30 dni. Konto posiada sumaryczny limit stawek wynoszący dokładnie 8000 PLN.

Pierwsza wypłata możliwa jest natomiast dopiero w momencie zmiany statusu na konto stałe.

Logowanie w Betcris

Jak już wspomnieliśmy wyżej, obstawianie zakładów w Betcris jest możliwe nawet przed dokonaniem całkowitej weryfikacji tożsamości.

Oczywiście uprzednio trzeba zalogować się na swoje konto gracza, co jest akurat czynnością wyjątkowo mało skomplikowaną.

betcris logowanie

Na stronie internetowej bądź też w aplikacji Betcris należy odszukać charakterystyczną żółtą ikonę z napisem “Zaloguj się”. Po jej naciśnięciu oczom użytkownika powinien ukazać się krótki formularz, w którym to bukmacher wymaga wpisania pseudonimu/adresu e-mail oraz hasła.

Po prawidłowym uzupełnieniu obu rubryk pozostaje już tylko wertować ofertę Betcris w poszukiwaniu ciekawych zakładów, które następnie znajdą się na kuponie.

Betcris weryfikacja tożsamości

Aby Betcris rejestracja została zakończona pomyślnie, użytkownik zmuszony jest dokonać weryfikacji tożsamości. Przede wszystkim konieczne jest potwierdzenie rachunku bankowego, z którego to będą dokonywane późniejsze wpłaty oraz wypłaty.

Drugim krokiem powinno być natomiast wysłanie skanu bądź też zdjęcia zawierającego dowolny dowód tożsamości. 

Po przesłaniu potrzebnych danych Betcris ma dokładnie 48 godzin na ich weryfikację. W praktyce zajmuje mu to jednak zwykle zdecydowanie mniej czasu.

Betcris rejestracja w aplikacji mobilnej

Tak się składa, że rejestracja w aplikacji mobilnej Betcris nie różni się w ogóle od tej dokonywanej za pośrednictwem strony internetowej.

Użytkownik musi więc przejść sześć 7 prostych kroków, by mieć sposobność korzystania z usług Betcirs.

Jako że sama aplikacja działa wyjątkowo sprawnie i intuicyjnie, to późniejsze zawieranie zakładów przy pomocy apki to czysta przyjemność.

Betcris - bonus powitalny

Standardowy pakiet powitalny w Betcris opiewa na imponującą kwotę 1400 PLN. Na ten moment składają się na niego trzy odrębne freebety:

  • freebet 100% do 400 PLN
  • freebet 50% do 500 PLN
  • freebet 50% do 500 PLN

Schemat działania każdego z nich jest co do zasady bardzo podobny. Aby być uprawnionym do odebrania freebeta, należy złożyć depozyt w kwocie nie mniejszej niż 50 PLN i następnie dokonać zawarcia zakładu za całość wpłaconych środków.

W przypadku pierwszego freebeta Betcris zwraca graczowi 100% wpłaty maksymalnie do 400 PLN. Drugi i trzeci depozyt są natomiast związane z nieco niższymi bonusami Betcris, bo wynoszącymi raptem 50% do kwoty 500 PLN.

Kupon bonusowy kwalifikujący się do promocji musi być kuponem AKO z co najmniej trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien być równy lub wyższy 1.30. Czas na obrót? Niestety zaledwie trzy dni od momentu otrzymania.

Co bardzo istotne, pierwszy oraz drugi freebet trafia konto gracza tylko w razie przegranej. Freebet numer trzy to natomiast ekstra kasa bez względu na końcowe rozstrzygnięcie kuponu.

Rejestracja Betcris - bonusy na start i ponowna rejestracja

Trzeba przyznać, że bonusy na start w Betrcis są na tyle atrakcyjne, że niejeden użytkownik marzy z pewnością o możliwości dokonania ponownej rejestracji.

Regulamin bukmachera jest jednak nieubłagany. Jeden użytkownik może założyć wyłącznie jedno konto. Ponowna Betcris rejestracja jest zatem absolutnie niemożliwa.

Jak usunąć konto Betcris?

Warto pamiętać, że Betcris rejestracja nie jest wcale procesem nieodwracalnym. Bukmacher daje bowiem pewną swobodę zamknięcia konta bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Wystarczy tylko skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, wysyłając stosowny komunikat na pomoc@betcris.pl. Ważne, aby wiadomość pochodziła z adresu e-mail podanego podczas procesu rejestracyjnego.


1. Jak zarejestrować się w Betcris?
To bardzo proste! Wejdź na stronę Betcris i zaznacz "rejestracja", a następnie wpisz potrzebne dane i w kilku prostych krokach rozpocznij swoją przygodę z tym młodym bukmacherem.
2. Co otrzymam na start od bukmachera Betcris?
Betcris dla nowych graczy przygotował bonus powitalny o wysokości nawet 1400 PLN!