Rosnąca popularność nowych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych sprawia, że także w Betcris rejestracja staje się czymś zupełnie powszechnym. Czy taki proces może sprawić przeciętnemu użytkownikowi jakiekolwiek problemy? Co z rejestracją konta bez dokumentu tożsamości? Na te oraz wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Rejestracja Betcris - instrukcja

Każdy, kto choć raz w życiu miał już okazję zakładać konto w innym serwisie z rankingu bukmacherów ten uświadomi sobie już po pierwszym kontakcie, że w Betcris rejestracja nie należy do czynności specjalnie wymagających. Użytkownik musi w zasadzie wykonać tylko kilka prostych kroków. Oto krótka instrukcja:

  1. Przejdź do strony internetowej Betcris, spróbuj odnaleźć, a następnie kliknąć przycisk Zarejestruj się
  2. W formularzu rejestracyjnym wprowadź kolejno swoje imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny TYPERVIP
  3. W kolejnym oknie uzupełnij swoje obywatelstwo, numer telefonu oraz PESEL
  4. Wciśnij ikonę “Wyślij kod”. Na podany nr telefonu powinieneś otrzymać czterocyfrowy kod, który następnie należy wpisać w odpowiednią rubrykę
  5. Wprowadź wybrane limity lub zaakceptuj te proponowane przez bukmachera
  6. Wpisz swoją datę urodzenia oraz zaakceptuj regulamin.

Po prawidłowym odtworzeniu powyższej procedury konto uzyskuje status tymczasowego. Oznacza to mniej więcej tyle, że można dokonać wpłaty pierwszego depozytu i spróbować założyć się z bukmacherem o wynik konkretnego starcia, jednak przed wypłatą należy dokonać tzw. transformacji w konto stałe.

betcris rejestracja

Co ważne rejestracja dwóch kont na takie same dane nie jest rzecz jasna możliwa. To samo tyczy się bonusu powitalnego. Gracz ma prawo do jednorazowego skorzystania z takiej promocji.

Rejestracja Betcris bez dowodu

Śladem rynkowej konkurencji także i w Betcris rejestracja bez dowodu jest możliwa. Oficjalnie nazywa się to szybką rejestracją (którą zresztą opisaliśmy krok po kroku we wcześniejszym akapicie) i wiąże się wyłącznie z posiadaniem tzw. konta tymczasowego.

Po zakończeniu procesu rejestracji bez dowodu gracz ma prawo do korzystania ze swojego konta przez 30 dni. Konto posiada limit stawek wynoszący dokładnie 8000 PLN. Pierwsza wypłata możliwa jest natomiast dopiero w momencie zmiany statusu na konto stałe.

Logowanie w Betcris

Jak już wspomnieliśmy wyżej, obstawianie zakładów w Betcris jest możliwe nawet przed dokonaniem całkowitej weryfikacji tożsamości. Oczywiście uprzednio trzeba zalogować się na swoje konto gracza, co jest akurat czynnością wyjątkowo mało skomplikowaną.

betcris logowanie

Na stronie internetowej bądź też w aplikacji Betcris należy odszukać charakterystyczną żółtą ikonę z napisem “Zaloguj się”. Po jej naciśnięciu oczom użytkownika powinien ukazać się krótki formularz, w którym to bukmacher wymaga wpisania pseudonimu/adresu e-mail oraz hasła.

Betcris weryfikacja tożsamości

Aby w Betcris rejestracja została zakończona pomyślnie, użytkownik powinien dokonać weryfikacji tożsamości. Przede wszystkim konieczne jest potwierdzenie kilku danych i przesłanie dokumentu. Ma to na celu sprawdzenie poprawności danych wprowadzonych podczas rejestracji. Jest to również wymóg, który odgórnie został narzucony na bukmacherów. Cały proces nie powinien zająć więcej niż 48 godzin. W praktyce najczęściej do kilku godzin otrzymujemy informację o wyniku weryfikacji.

Wymagane dokumenty

Wymaganym dokumentem jest taki, który potwierdzi tożsamość. Najczęściej jest to więc dowód osobisty. Co trzeba zatem zrobić, by przejść przez proces weryfikacji?

  • Wprowadź adres w profilu gracza
  • Wpisz serię i numer dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości
  • Wprowadź numer konta bankowego
  • Prześlij skan lub zdjęcie dwóch stron dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości

Betcris rejestracja w aplikacji mobilnej

Tak się składa, że rejestracja w aplikacji mobilnej Betcris nie różni się w ogóle od tej dokonywanej za pośrednictwem strony internetowej. Użytkownik musi więc przejść kilka prostych kroków, by mieć możliwość korzystania z usług Betcris. Jako że sama aplikacja działa wyjątkowo sprawnie i intuicyjnie, to późniejsze zawieranie zakładów przy pomocy apki to czysta przyjemność.

Betcris - bonus powitalny

Standardowy pakiet powitalny w Betcris opiewa na imponującą kwotę 1400 PLN. Na ten moment składają się na niego trzy odrębne freebety.

PromocjaKwota
Freebet po 1. wpłacie100% do 400 PLN
Freebet po 2. wpłacie50% do 500 PLN
Freebet po 3. wpłacie50% do 500 PLN

Schemat działania każdego z nich jest co do zasady bardzo podobny. Aby być uprawnionym do odebrania freebeta, należy złożyć depozyt w kwocie nie mniejszej niż 50 PLN i następnie dokonać zawarcia zakładu za całość wpłaconych środków.

W przypadku pierwszego freebeta Betcris zwraca graczowi 100% wpłaty maksymalnie do 400 PLN. Drugi i trzeci depozyt są natomiast związane z nieco niższymi bonusami Betcris, bo wynoszącymi raptem 50% do kwoty 500 PLN.

Kupon bonusowy kwalifikujący się do promocji musi być kuponem AKO z co najmniej trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien być równy lub wyższy 1.30. Czas na obrót? Niestety zaledwie trzy dni od momentu otrzymania. Warto pamiętać, że najbogatsza oferta bonusowa dostępna jest z kodem promocyjnym Betcris.

Rejestracja Betcris - bonusy na start i ponowna rejestracja

Nie ma możliwości, by skorzystać z promocji powitalnej więcej niż jeden raz. Ograniczenia te są wprowadzenie m.in. poprzez brak możliwości założenia kolejnego konta. Przy takiej próbie jesteśmy informowani, że numer PESEL został widnieje już w bazie bukmachera.

Jak usunąć konto Betcris?

Bukmacher daje możliwość zamknięcia konta bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Wystarczy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, wysyłając stosowny komunikat na pomoc@betcris.pl. Ważne, aby wiadomość pochodziła z adresu e-mail podanego podczas procesu rejestracyjnego.