Betcris ze względu na ciekawą ofertę sportową i nie tylko, przyciąga uwagę nowych graczy. Jak zarejestrować się w Betcris? Jakie są korzyści z rejestracji? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym wpisie. 

Betcris rejestracja krok po kroku

Każdy, kto choć raz w życiu miał już okazję zakładać konto w innym serwisie z rankingu bukmacherów, ten uświadomi sobie już po chwili, że rejestracja w Betcris nie należy do skomplikowanych. Jeśli chcesz założyć konto, wykonaj kilka prostych kroków:

 1. Kliknij przycisk Zarejestruj
 2. Wprowadź dane oraz kod promocyjny TYPERVIP
 3. Uzupełnij resztę danych
 4. Wprowadź otrzymany SMS-em kod
 5. Zatwierdź limity
 6. To wszystko, możesz już grać w Betcris!

Weryfikacja konta w Betcris

By móc w pełni korzystać z wszystkich opcji konta w Betcris należy je zweryfikować. Weryfikacja konta w Betcris zazwyczaj przebiega sprawnie i bezproblemowo. By zweryfikować konto uzupełnij wszystkie dane na swoim profilu gracza oraz wyślij skan lub zdjęcie obu stron dowodu tożsamości do weryfikacji. Zwróć uwagę na to, by fotografia była czytelna! Dzięki temu proces weryfikacji przebiegnie jeszcze szybciej. 

Betcris rejestracja w punkcie stacjonarnym

Betcris na ten moment nie posiada punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju. W związku z tym obecnie nie ma możliwości rejestracji w punkcie stacjonarnym Betcris. 

Ile trwa weryfikacja konta w Betcris

Weryfikacja w Betcris nie powinna potrwać zbyt długo. W większości przypadków nasze konto uzyska status pełnego już po kilkunastu minutach. W wyjątkowych przypadkach może zdarzyć się, że ten proces wydłuży się do kilku godzin. Bukmacher w takiej sytuacji zastrzega sobie do 48h na weryfikację naszego konta. Jeśli chcesz, by konto zostało zweryfikowane szybko i sprawnie, pamiętaj, żeby przesłane zdjęcia były jak najbardziej wyraźne. 

Konto tymczasowe

Po rejestracji nasze konto ma status konta tymczasowego. Co to oznacza? Nie mamy wtedy możliwości wypłaty żadnych środków. Ponadto konto tymczasowe cechuje się limitem wpłat i jest ważne przez maksymalnie 30 dni. By móc z niego korzystać koniecznie je zweryfikuj. Jakie są ograniczenia konta tymczasowego?

 • Limit wpłat wynosi 8000 PLN
 • Konto tymczasowe jest ważne przez 30 dni

Konto bez dowodu

Rejestrując się bez dowodu nasze konto otrzyma status tymczasowego i będzie ważne przez 30 dni. W tym czasie koniecznie musimy przesłać bukmacherowi zdjęcia dowodu tożsamości i uzupełnić resztę danych. W Betcris rejestracja bez dowodu jest więc możliwa

Bonus przy rejestracji w Betcris

Standardowy pakiet powitalny w Betcris opiewa na imponującą kwotę 1400 PLN. Na ten moment składają się na niego trzy odrębne freebety. 

PromocjaKwota
Freebet po 1. wpłacie100% do 400 PLN
Freebet po 2. wpłacie50% do 500 PLN
Freebet po 3. wpłacie50% do 500 PLN

Aby być uprawnionym do odebrania freebetu, dokonaj depozytu min. 50 PLN i następnie zawrzyj zakład za całość wpłaconych środków.

W przypadku pierwszego freebetu Betcris zwróci nam 100% wpłaty maksymalnie do 400 PLN. Drugi i trzeci depozyt są natomiast związane z nieco niższymi bonusami Betcris, bo wynoszącymi 50% do kwoty 500 PLN. 

Kupon kwalifikujący się do promocji musi być zakładem typu AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynosić min. 1.30. Czas na obrót to tylko 3 dni od momentu otrzymania freebetu. Pamiętaj, że najbogatsza oferta bonusowa dostępna jest z kodem promocyjnym Betcris.

Promocje po rejestracji

Po zarejestrowaniu konta w Betcris możemy skorzystać z kilku ciekawych promocji:

 • Boost dnia - w sekcji „zakłady specjalne” znajdziesz podwyższony kurs na wybrane zdarzenie dnia; oferta obowiązuje dla ograniczonej liczby graczy i do maksymalnej stawki
 • Kasa na okrągło - codziennie zakręć kołem i wylosuj pytanie - masz 20 sekund na odpowiedź. Jeśli zmieścisz się w czasie i odpowiesz poprawnie, otrzymasz freebet 20 PLN
 • Kursowy boost - codziennie analitycy sportowi pracujący w firmie Betcris wrzucają do oferty mecze z różnych dyscyplin i lig, które mają zwiększony kurs względem konkurencyjnych serwisów
 • Totalny zwrot podatku - przy wygranym kuponie AKO z min. 3 selekcjami (kurs każdej min. 1.50) i stawką min. 10 PLN otrzymasz zwrot podatku w formie freebetu. Każdego dnia możesz zyskać maksymalnie 50 PLN freebetu
 • Freebet urodzinowy - w dniu urodzin możesz zgarnąć freebet o wartości 20 PLN. Wystarczy, że co najmniej 30 dni przed urodzinami wpłacisz min. 50 PLN i postawisz kupon za min. 50 PLN

Betcris logowanie

W Betcris logowanie już po utworzeniu konta jest bardzo proste. Aby to zrobić, należy wykonać kilka prostych czynności:

 • wejdź na stronę bukmachera Betcris
 • kliknij żółty przycisk Zaloguj się
 • wprowadź dane podane przy rejestracji, czyli e-mail (lub pseudonim) i hasło
 • kliknij przycisk Zaloguj się i graj!

W aplikacji Betcris sytuacja wygląda bardzo podobnie. Niestety w Betcris nadal nie ma możliwości zalogowania się poprzez biometrykę lub PIN w aplikacji mobilnej. 

Problemy z rejestracją

Problemy z rejestracją w Betcris zdarzają się raczej rzadko. W razie kłopotów bukmacher przygotował dla nas czat na żywo z konsultantem. Dzięki tej opcji możemy natychmiastowo skontaktować się z pracownikiem bukmachera i uzyskać pomoc. Kto nie może korzystać z konta u bukmachera Betcris?

 • Osoby poniżej 18 roku życia
 • Podmioty, które nie są osobami fizycznymi
 • Osoby nieposiadające pełnej zdolności do czynności prawnych
 • Osoby, które mają zasądzony zakaz uczestnictwa w grach hazardowych
 • Małżonkowie osób uczestniczących w zdarzeniach, których dotyczą zakłady
 • Osoby uczestniczące w zdarzeniach, których dotyczą zakłady (np. sportowcy, właściciele klubów)

Wpłaty i wypłaty

Betcris posiada kilka podstawowych metod wpłat popularnych u większości operatorów w Polsce. Niestety trzeba stwierdzić, że minimalna kwota depozytu w Betcris jest dosyć wysoka, gdyż wynosi aż 10 PLN. Wciąż brakuje także kilku innych metod płatności, chociażby za pomocą PayPala. 

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 10 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 10 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 10 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 10 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 10 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 10 PLN
imoje iMoje
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
paysafecard PaySafeCard
googlepay Google Pay
dotpay DotPay
tpay Tpay
Rozwiń wszystkie

Wypłaty przebiegają co do zasady szybko i sprawnie. Dużym minusem jest to, że wypłata może zostać zlecona dopiero od 20 PLN.

Betcris - korzyści rejestracji

Betcris także oferuje swoim graczom bonusy powitalne. Dzięki nim możemy otrzymać łącznie aż 1400 PLN freebetu od depozytu i kilka wartych uwagi promocji dla stałych klientów. Betcris, ogólnie rzecz ujmując, jest godnym polecenia bukmacherem. W związku z tym opinie o Betcris są raczej pozytywne.

Plusy rejestracji w Betcris:

 • Wysokie bonusy od depozytu
 • Ciekawe promocje dla stałych graczy
 • Sprawna obsługa klienta
 • Całkiem szeroka oferta
 • Prosta w obsłudze strona internetowa