Freebet to bardzo lubiany przez graczy bonus. Promocja tego typu pozwala przetestować możliwości bukmachera bez większego ryzyka. Sprawdzamy, czy w Betcris freebet jest dostępny jako jedna z promocji. Bonus bez depozytu znacząco wpłynąłby na ocenę pełnej oferty bukmachera.

Jak odebrać bonus bez depozytu Betcris?

Betcris, który całkiem niedawno pojawił się na polskim rynku w tej chwili nie oferuje bonusu bez depozytu. Wszystkie promocje, które są dostępne na stronie wymagają wcześniejszej wpłaty oraz spełnienia kilku warunków. Co istotne bukmacher Betcris opinie graczy traktuje bardzo poważnie. Pozostaje więc liczyć, że w przyszłości się to zmieni i Betcris freebet zagości w serwisie.

Przechodząc do podstrony Promocje szybko da się zauważyć, że jeden z głównych bonusów to właśnie freebet. Jest on dedykowany nowym graczom i co ważne wymaga wcześniejszej wpłaty. Dla pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 zł i kuponu o takiej samej stawce (AKO minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczy to 1.30) przygotowany jest freebet do 400 zł.

Warunki promocji u bukmachera Betcris.

Dodatkowy bonus dla graczy

Betcris oferuje swoim graczom dodatkowe bonusy, z których można skorzystać na różnych etapach. Należą do nich m.in.:

 • Freebet urodzinowy - wynosi on 20 zł. Otrzymują je wszyscy klienci, którzy danego dnia obchodzą urodziny i spełnili szczegółowe warunki. Mowa o konieczności dokonania depozytu i zagrania co najmniej jednego kuponu na 30 dni przed urodzinami.
 • Kasa na okrągło - dostępna codziennie możliwość zakręcenia kołem fortuny. Przy odrobinie szczęścia i wylosowaniu pola z pytaniem otrzymać można szansę na uzyskanie bonusu.

Betcris freebet - wysokość bonusu

Jak wspomnieliśmy wcześniej Betcris nie oferuje graczom freebetu bez depozytu. Jeżeli jednak wziąć pod uwagę freebet, który można zdobyć po rejestracji z kodem promocyjnym Betcris, to uzyskać da się aż 1400 zł. Skąd taka kwota? Otóż 3 pierwsze depozyty dają szansę na uzyskanie dodatkowych środków w postaci darmowego zakładu.

Betcris bonus bez depozytu - warunki promocji

U omawianego bukmachera brakuje typowego bonusu bez depozytu. Dla Betcris freebet to część oferty powitalnej dla nowych użytkowników. Jakie są jej warunki?

Bonus

Warunki obrotu

Czas na obrót

Freebet po 1. depozycie

1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.303 dni
Freebet po 2. depozycie1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.30

3 dni

Freebet po 3. depozycie

1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.303 dni
Boosty kursowe1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.30

7 dni

Bonus bez depozytu za rejestrację nowego użytkownika

Na ten moment w Betcris nie jest dostępna promocja bez depozytu w zamian za założenie konta. Cały pakiet powitalny jest bardzo rozbudowany. Po dogłębnym zapoznaniu się ze wszystkimi niuansami i zapisami bonusowymi można stwierdzić, że jedyne czego brakuje to freebet bez depozytu. Pozostaje więc poszukiwać okazji na jego zdobycie w inny sposób. Jest to możliwe np. świętując urodziny z Betcris lub codziennie kręcić kołem fortuny.

Jak wykorzystać freebet od Betcris?

W Betcris oferta promocyjna jest często aktualizowana. Tyczy się to głównie bonusów dla stałych bywalców serwisu. W każdym przypadku warto zapoznać się z regulaminem, który jasno określa jak można wykorzystać otrzymany freebet. Na tę chwilę warto przyjrzeć się tym freebetom, które są dostępne w portfolio bukmachera.

 • Freebet z Koła fortuny - darmowy zakład należy zawrzeć jako AKO z co najmniej 3 zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.30 lub wyższym. Czas na skorzystanie to tylko 24 h.
 • Freebet urodzinowy - należy go wykorzystać w ciągu 3 dni od jego dodania do konta gracza. Zakład należy zawrzeć jako AKO z co najmniej 3 zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.30

Jak obrócić bonus bez depozytu Betcris?

Choć w Betcris bonus bez depozytu w jego klasycznej formie nie jest dostępny można wywnioskować jak wyglądałyby warunki jego obrotu. Bukmacher freebetem nazywa większość dodatkowych środków, które gracz może uzyskać zaraz po rejestracji oraz podczas aktywnego typowania. W każdym przypadku warunkiem, który pozwala, by środki z promocji trafiły do konta gracza jest zagranie kuponu AKO. Znaleźć w nim muszą się 3 zdarzenia z minimalnymi kursami w wielkości 1.30.

Bonus powitalny Betcris

Bonus, który oferuje Betcris dla nowych graczy to jedna z jego najmocniejszych stron. Jest nim 3-krotny freebet po dokonaniu depozytów. Bonus do 1400 zł na start, bo o nim mowa to doskonała okazja na przetestowanie tego, co Betcris ma w swoim zanadrzu. Co się w nim kryje?

 • Freebet 100% do 400 zł za pierwszy zakład, który rozliczony został jako przegrany
 • Freebet 50% do 500 zł za drugi zakład, który rozliczony został jako przegrany
 • Freebet 50% do 500 zł za trzeci zakład (wygrany lub przegrany)

Jak założyć konto w Betcris?

W Betcris rejestracja wygląda podobnie jak u pozostałych bukmacherów. Da się ją przeprowadzić na stronie internetowej oraz w aplikacji. Poniżej wyjaśniamy jak krok po kroku dołączyć do grona klientów Betcris.

 • Przejdź Zarejestruj na stronie lub w aplikacji
 • Wprowadź dane niezbędne później do logowania i kod promocyjny
 • Następnie wpisz dane osobowe
 • Zweryfikuj numer telefonu poprzez wysłany kod
 • Zapoznaj się ze zgodami marketingowymi i ustal limity
 • Gotowe, Twoje konto zostało utworzone!

To wszystko wystarcza, by utworzyć konto tymczasowe. Aktywne może być ono przez 30 dni. Ma ono pewne ograniczenia w postaci braku możliwości dokonywania wypłat oraz niskich limitów. Jak sprawić, by konto zmieniło się na stałe?

 • Wprowadź w profilu gracza adres
 • Wpisz serię i numer dowodu osobistego
 • Podaj numer konta bankowego
 • Prześlij skan lub zdjęcie dwóch stron dowodu osobistego

Freebet u innych bukmacherów

Jak wygląda sytuacja z freebetami w innych zakładach bukmacherskich?

 • Fortuna - darmowy bonus 20 zł bez depozytu to niespodzianka, która czeka na wszystkich tych, którzy założą konto. Aby móc skorzystać z tej bonifikaty należy przejść przez pełen proces weryfikacyjny.
 • TOTALbet - a dwa freebety zdecydował się TotalBet. Pierwszy z nich o wartości 20 zł czeka na tych, którzy dokonają rejestracji konta stałego. Drugi z nich osobny i mniejszy, bo warty 10 zł przyznawany jest za zaznaczenie zgód marketingowych.