Bonusy, które nie wymagają wcześniejszego dokonania depozytu to coś, co gracze lubią najbardziej. Promocja tego typu pozwala przetestować możliwości bukmachera bez większego ryzyka. Niektóre z firm decydują się na dodanie freebetu, bo zwiększa to zainteresowanie nowych użytkowników. Czas sprawdzić jak ważny jest dla Betcris bonus bez depozytu. Czy ten bukmacher posiada go w swojej ofercie, a jeżeli tak, to, jak z niego skorzystać?

Jak odebrać bonus bez depozytu Betcris?

Betcris, który całkiem niedawno pojawił się na polskim rynku w tej chwili nie oferuje bonusu bez depozytu. Wszystkie promocje, które są dostępne na stronie wymagają wcześniejszej wpłaty oraz spełnienia kilku warunków. Pozostaje więc liczyć, że w przyszłości się to zmieni i Betcris freebet zagości w serwisie. Istnieje na to szansa, ponieważ inni bukmacherzy także nie od samego początku oferowali tego typu bonifikatę swoim graczom. Dodatkowo bukmacher Betcris opinie graczy traktuje bardzo poważnie.

Przechodząc do podstrony Promocje szybko da się zauważyć, że jeden z głównych bonusów to właśnie freebet. Jest on dedykowany nowym graczom i co ważne wymaga wcześniejszej wpłaty. Dla pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 zł i kuponu o takiej samej stawce (AKO minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczy to 1.30) przygotowany jest freebet do 400 zł. Jest on jednocześnie równy stawce netto pierwszego zakładu. Betcris Freebet trafia na konto gracza, gdy postawiony zakład zakończył się niepowodzeniem. A to jeszcze nie wszystko dla nowych klientów, o czym wspomnimy w dalszej części artykułu.

Warunki promocji u bukmachera Betcris.

Dodatkowy bonus dla graczy

Betcris jest jednym z niewielu bukmacherów na rynku, który oferuje freebet urodzinowy. Na czym on polega? Są to dodatkowe środki na grę w kwocie 20 zł. Otrzymują je wszyscy klienci, którzy danego dnia obchodzą urodziny i spełnili szczegółowe warunki. Mowa o konieczności dokonania depozytu i zagrania co najmniej jednego kuponu na 30 dni przed urodzinami. Czy można więc stwierdzić, że mamy do czynienia z bonusem bez wpłaty? Przed jego otrzymaniem trzeba wykonać pewne akcje, które powodują, że promocja urodzinowa nie jest typowym freebetem bez wpłaty.

Kolejną z metod na uzyskanie freebetu jest promocja o nazwie Kasa na okrągło. Jest to codziennie dostępna możliwość zakręcenia kołem fortuny. Przy odrobinie szczęścia i wylosowaniu pola z pytaniem otrzymać można szansę na uzyskanie bonusu. Wystarczy skutecznie na nie odpowiedzieć w czasie 20 sekund. Warunkiem korzystania jest posiadanie dodatniego salda konta oraz włączonych zgód marketingowych przez e-mail i SMS. Ile wynosi w Betcris freebet w Kasie na okrągło? Jest to 20 zł. Warto próbować każdego dnia!

Betcris Freebet - wysokość bonusu

Jak wspomnieliśmy wcześniej Betcris nie oferuje graczom freebetu bez depozytu. Jeżeli jednak wziąć pod uwagę freebet, który można zdobyć po rejestracji, to uzyskać da się aż 1400 zł. Skąd taka kwota? Otóż 3 pierwsze depozyty dają szansę na uzyskanie dodatkowych środków w postaci darmowego zakładu. Jak widać serwis ten jest hojny w swoich promocjach, mimo że nie oddaje w ręce graczy dodatkowych środków, które nie wymagałyby wpłaty.

Betcris Bonus Bez Depozytu - warunki promocji

U omawianego bukmachera brakuje typowego bonusu bez depozytu. Dla Betcris freebet to część oferty powitalnej dla nowych użytkowników. Jakie są jej warunki? W przypadku pierwszego depozytu należy wpłacić minimum 50 zł. Po tym należy zagrać kupon o takiej samej minimalnej stawce. W przypadku porażki pozwoli to na uzyskanie freebetu o wartości stawki netto do 400 zł.

Dla drugiego depozytu warunki nieco się zmieniają. Aktywna pozostaje wielkość wpłaty i stawka kuponu. Jest to dalej 50 zł. Tym razem jednak w przypadku przegranej w postaci freebetu zwracane jest 50% stawki netto aż do 500 zł. Dla osób grających regularnie przygotowana została także 3. część promocji. Jest to znowu 50% stawki dla kuponu zagranego za wcześniejszy depozyt nie mniejszy niż 50 zł. Ponownie maksymalnie na uzyskanie czeka 500 zł. Przyjemną odmianą jest to, że czeka on na wszystkich niezależnie od powodzenia zakładu.

Dodatkowo warto pamiętać, że aby zagrane kupony wzięły udział w promocji muszą zawierać co najmniej 3 zdarzenia. Wymagany kurs każdego z nich to 1.30. Zakłady można tworzyć za pomocą oferty przedmeczowej oraz live.

Bonus bez depozytu za rejestrację nowego użytkownika

Na ten moment w Betcris nie jest dostępna promocja bez depozytu w zamian za założenie konta. Cały pakiet powitalny jest bardzo rozbudowany. Po dogłębnym zapoznaniu się ze wszystkimi niuansami i zapisami bonusowymi można stwierdzić, że jedyne czego brakuje to freebet bez depozytu. Pozostaje więc poszukiwać okazji na jego zdobycie w inny sposób. Jest to możliwe np. świętując urodziny z Betcris lub codziennie kręcić kołem fortuny.

Jak wykorzystać Freebet od Betcris?

W Betcris oferta promocyjna jest często aktualizowana. Tyczy się to głównie bonusów dla stałych bywalców serwisu. W każdym przypadku warto zapoznać się z regulaminem, który jasno określa jak można wykorzystać otrzymany freebet. Na tę chwilę warto przyjrzeć się tym freebetom, które są dostępne w portfolio bukmachera. Środki otrzymane w ramach promocji powitalnej czekają na zagranie jako zakłady AKO, w których skład wejdą co najmniej 3 zdarzenia. Minimalny kurs dla każdego z nich to 1.30. Czas na wykorzystanie środków to 7 dni od chwili ich przyznania.

Jeżeli Ci się poszczęściło i wygrałeś freebet 20 zł dzięki zakręceniu kołem fortuny w Kasie na okrągło to sytuacja wygląda podobnie jak powyżej. Darmowy zakład należy zawrzeć jako AKO z co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym każdego z nich 1.30 lub wyższym. Warto pamiętać, że w tym przypadku trzeba się spieszyć. Czas na skorzystanie to tylko 24 h.

Aby uniknąć przepadnięcia freebetu urodzinowego, również opłaca się pamiętać o jego warunkach. Należy go wykorzystać w ciągu 3 dni od jego dodania do konta gracza. Jego aktywacja następuje natomiast w dzień, w który przypadają urodziny. Według zapisów w regulaminie bukmacher daje sobie czas do godziny 15:00 na wykonanie tej akcji. Warunki kuponu są identyczne w powyżej omawianych przypadkach.

Jak obrócić bonus bez depozytu Betcris?

Choć w Betcris bonus bez depozytu w jego klasycznej formie nie jest dostępny można wywnioskować jak wyglądałyby warunki jego obrotu. Bukmacher freebetem nazywa większość dodatkowych środków, które gracz może uzyskać zaraz po rejestracji oraz podczas aktywnego typowania. W każdym przypadku warunkiem, który pozwala, by środki z promocji trafiły do konta gracza jest zagranie kuponu AKO. Znaleźć w nim muszą się 3 zdarzenia z minimalnymi kursami w wielkości 1.30. Nie trzeba wielokrotnie obracać nagrodą, by móc cieszyć się realnymi pieniędzmi. To dobra wiadomość, porównując do innych firm. Zdarza się bowiem, że niektóre zakłady wymagają zagrania kilka razy za otrzymaną sumę, by móc ją później wypłacić. Takie działanie zmniejsza szansę na ogranie bukmachera. W Betcris taka sytuacja nie ma miejsca.

Bonus powitalny Betcris

Bonus, który oferuje Betcris dla nowych graczy to jedna z jego najmocniejszych stron. Jest nim 3-krotny freebet po dokonaniu depozytów. Bonus do 1400 zł na start, bo o nim mowa to doskonała okazja na przetestowanie tego, co Betcris ma w swoim zanadrzu. Co się w nim kryje?

  • Freebet 100% do 400 zł za pierwszy zakład, który rozliczony został jako przegrany
  • Freebet 50% do 500 zł za drugi zakład, który rozliczony został jako przegrany
  • Freebet 50% do 500 zł za trzeci zakład (wygrany lub przegrany)
Promocja powitalna u bukmachera.

Warunkiem, który należy spełnić jest minimalna kwota wpłaty 50 zł oraz minimalna stawka każdego z kuponów wynosząca również 50 zł. Aby zakład mógł wziąć udział w promocji należy dodać do niego 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1.30. Otrzymany freebet da się wykorzystać w kuponie, który także spełnia takie warunki. Dodatkowe środki czekają na to 7 dni. Betcris to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku pod kątem oferty powitalnej. Jest tak również dzięki temu, że dostępny jest kod promocyjny Betcris. Daje ona możliwość zyskiwania środków nie tylko na samym początku podczas dokonywania pierwszego depozytu.

Jak założyć konto w Betcris?

Betcris od początku stawia na proste rozwiązania. Tak samo jest w przypadku procesu rejestracji. Aby założyć konto, należy kliknąć baner znajdujący się u samej góry z napisem Zarejestruj się. W tym momencie na ekranie pojawi się interaktywny formularz. W pierwszym etapie należy wpisać imię, nazwisko, adres e-mail, login i hasło. Drugi krok to wskazanie obywatelstwa, wpisanie numeru PESEL, wybranie źródła pochodzenia środków pieniężnych oraz wprowadzenie numeru telefon. W etapie trzecim ustalić należy limity oraz zapoznać się z regulaminem i ewentualnie wyrazić zgody marketingowe. Po tym zostaje już ostatni krok przed możliwością przeglądania oferty zakładów, czyli potwierdzenie numeru telefonu poprzez wpisanie kodu wysłanego SMS-em. Cały proces trwa dosłownie chwilę.

Rejestracja u bukmachera

To wszystko wystarcza, by utworzyć konto tymczasowe. Aktywne może być ono przez 30 dni. Ma ono pewne ograniczenia w postaci braku możliwości dokonywania wypłat oraz niskich limitów. Jak sprawić, by konto zmieniło się na stałe? W tym celu należy wprowadzić dodatkowe dane w profilu gracza. Są nimi numer konta, seria i numer dowodu osobistego oraz adres. Konieczne będzie także przesłanie skanu dowodu osobistego. Warto pamiętać, że skany muszą przedstawiać czytelny obraz dokumentu z obu stron. Betcris daje sobie maksymalnie 48 h na weryfikację danych. Najczęściej trwa to zdecydowanie krócej.

Freebet u innych bukmacherów

Jak wygląda sytuacja z freebetami w innych zakładach bukmacherskich? Jednym z pierwszych, który zaproponował taki dodatek jest Fortuna. Darmowy bonus 20 zł bez depozytu to niespodzianka, która czeka na wszystkich tych, którzy założą konto. Aby móc skorzystać z tej bonifikaty należy przejść przez pełen proces weryfikacyjny. Darmowe środki przekazywane są w formie punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Po rozliczeniu kuponu jako wygrany środki od razu trafiają na konto gracza i są możliwe do wypłaty.

Dokonanie pełnej rejestracji jest warunkiem do otrzymania freebetu 20 zł także w LVBet. Aby z niego skorzystać, należy stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeń o kursie każdego z nich sięgającym 1.25. Minimalny wymagany kurs całkowity to 2.50. Po dodaniu wszystkich typów w oknie z zakładem pojawi się przycisk Użyj bonusu Wygrane x20. Należy go kliknąć.

Gdzie jeszcze dostępny jest bonus bez depozytu?

Na dwa freebety zdecydował się TotalBet. Pierwszy z nich o wartości 20 zł czeka na tych, którzy dokonają rejestracji konta stałego. Drugi z nich osobny i mniejszy, bo warty 10 zł przyznawany jest za zaznaczenie zgód marketingowych. Wszystko to, co uda się wygrać za ich pomocą podlega wypłacie, bo nie są wymagane dodatkowe obroty. Podczas tworzenia kuponu warto pamiętać o minimalnej stawce 2.00.

Konto stałe jest również warunkiem otrzymania skromnego bonusu od Betters. Jest nim freebet 5 zł, który staje się dostępny dla zakładów z minimalnym kursem 1.80. Zdarza się, że darmowy bonus powiązany może być z aplikacją mobilną. Jest tak w Superbet, gdzie po jej pobraniu uruchamiany jest freebet 20 zł.


Czy Betcris oferuje bonus bez depozytu?
Nie, w Betcris bonus bez depozytu nie jest dostępny. Pomimo tego warto sprawdzić inne promocje tego bukmachera.
Czy bonus powitalny w Betcris się opłaca?
Zdecydowanie tak! Aż 3 pierwsze depozyty objęte są promocją.
Czy Betcris oferuje bonus urodzinowy?
Betcris jako jeden z niewielu bukmacherów daje swoim graczom możliwość otrzymania freebetu urodzinowego. Jest on w kwocie 20 zł.