Freebet to jedna z najbardziej atrakcyjnych form bonusu, jakie możemy otrzymać. Wielu bukmacherów ma w swojej ofercie freebety. Czy Betcris oferuje freebet? Jak z niego skorzystać?

Jak odebrać bonus bez depozytu w Betcris?

Aby uzyskać bonus w Betcris, konieczny jest depozyt, a także spełnienie kilku wymogów. Niemniej jednak bukmacher Betcris opinie graczy traktuje naprawdę poważnie. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż operator rozszerzy swoją ofertę powitalną. Na ten moment bonus bez depozytu w Betcris nie jest dostępny. 

Betcris jako swój najlepszy bonus promuje właśnie freebet. Jest on przeznaczony dla nowych graczy i wymaga depozytu. Za pierwszą wpłatę o wartości min. 50 PLN i kupon o takiej samej stawce (AKO min. 3 zdarzenia, min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30) możemy zgarnąć freebet do 400 PLN.

Warunki promocji u bukmachera Betcris.

Betcris freebet - wysokość bonusu

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Betcris jak dotąd nie przygotował dla swoich graczy bonusu bez depozytu. Jeżeli jednak wziąć pod uwagę freebet, który można zdobyć po rejestracji z kodem promocyjnym Betcris, to łącznie można uzyskać aż 1400 PLN. Skąd taka kwota? Trzy pierwsze depozyty dają szansę na uzyskanie dodatkowych środków w postaci darmowego zakładu.

Jak wykorzystać freebet od Betcris?

Za każdym razem, kiedy chcemy skorzystać z bonusu otrzymanego od bukmachera, warto dokładnie zapoznać się z jego warunkami. Przyjrzyjmy się więc freebetom, które są dostępne w ofercie bukmachera Betcris.

 • Freebet z Koła fortuny - darmowy zakład zawrzyj jako kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.30 lub wyższym. Czas na skorzystanie to tylko 24 h.
 • Freebet urodzinowy - wykorzystaj go w ciągu 3 dni od jego dodania do konta gracza. Zakład należy zawrzeć jako AKO z co najmniej 3 zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.30

Jak obrócić bonus bez depozytu Betcris?

Choć w Betcris bonus bez depozytu w jego klasycznej formie nie jest dostępny, możemy wywnioskować jak wyglądałyby warunki jego obrotu. Bukmacher bonusem zazwyczaj nazywa większość dodatkowych środków, które uzyskujemy po rejestracji. Najczęściej warunkiem, który umożliwia przeniesienie środków na saldo główne jest zagranie kuponu AKO. Znaleźć na nim muszą się co najmniej 3 zdarzenia z min. kursami w wysokości 1.30.

Betcris bonus bez depozytu - warunki promocji

Jak już wspomnieliśmy, w Betcris nadal brakuje typowego bonusu bez depozytu. Oferta powitalna obejmuje trzy freebety dla nowych użytkowników. Jakie są jej warunki?

Bonus

Warunki obrotu

Czas na obrót

Freebet po 1. depozycie

1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.303 dni
Freebet po 2. depozycie1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.30

3 dni

Freebet po 3. depozycie

1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.303 dni
Boosty kursowe1-krotny obrót, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs każdego min. 1.30

7 dni

Bonus bez depozytu za rejestrację nowego użytkownika

Niestety obecnie w Betcris nie ma promocji bez depozytu w zamian za założenie konta. Cały pakiet powitalny jest jednak warty uwagi. Po dogłębnym zapoznaniu się z ofertą powitalną można stwierdzić, że jedyne czego brakuje w ofercie Betcris to bonus bez depozytu. Pozostaje więc poszukać okazji na jego zdobycie w inny sposób. Możecie skorzystać chociażby z Urodzinowego Freebetu lub liczyć na szczęście codziennie kręcąc Kołem Fortuny.

Bonus powitalny Betcris

Bonus, który oferuje dla nas Betcris to jeden z największych atutów bukmachera. W jego ramach możemy zgarnąć trzy freebety po dokonaniu depozytów. Betcris freebet 1400 PLN na start, bo o nim mowa to doskonała okazja na przetestowanie tego, co Betcris ma w swoim zanadrzu. Co się w nim kryje?

 • Freebet 100% do 400 PLN za pierwszy zakład, który rozliczony został jako przegrany
 • Freebet 50% do 500 PLN za drugi zakład, który rozliczony został jako przegrany
 • Freebet 50% do 500 PLN za trzeci zakład (wygrany lub przegrany)

Dodatkowy bonus dla graczy

W Betcris oprócz bonusu powitalnego możecie skorzystać także z kilku stałych promocji. Należą do nich chociażby:

 • Freebet urodzinowy - jego wartość to 20 PLN. Otrzymują go wszyscy gracze, którzy danego dnia obchodzą urodziny i spełnili warunki. Dokonaj depozytu (min. 50 PLN) i zagraj co najmniej jeden kuponu (min. stawka 50 PLN) w okresie 30 dni przed urodzinami.
 • Kasa na okrągło - codziennie możemy zakręcić kołem fortuny. Przy odrobinie szczęścia i wylosowaniu pola z pytaniem otrzymamy szansę na bonus

Jak założyć konto w Betcris?

W Betcris rejestracja wygląda podobnie jak u pozostałych bukmacherów. Konto możemy założyć przez stronę internetową oraz w aplikacji mobilnej. Poniżej wyjaśniamy jak krok po kroku dołączyć do grona klientów Betcris.

 • Kliknij Zarejestruj na stronie lub w aplikacji
 • Wprowadź dane niezbędne do logowania i kod promocyjny TYPERVIP
 • Następnie wpisz dane osobowe
 • Zweryfikuj numer telefonu poprzez wysłany kod
 • Zapoznaj się ze zgodami marketingowymi i ustal limity
 • Gotowe, Twoje konto zostało utworzone!

To wszystko wystarcza, by utworzyć konto tymczasowe, które będzie aktywne przez 30 dni. Ma ono jednak pewne ograniczenia w postaci braku możliwości dokonywania wypłat oraz niskich limitów. Jak możemy uzyskać status konta stałego w Betcris?

 • Wprowadź w profilu gracza adres
 • Wpisz serię i numer dowodu osobistego
 • Podaj numer konta bankowego
 • Prześlij skan lub zdjęcie dwóch stron dowodu tożsamości

Freebet u innych bukmacherów

Czy inni operatorzy oferują freebety dla swoich graczy? Warto zapoznać się z rankingiem bukmacherów, gdzie oceniamy poszczególne funkcjonalności operatorów. Poniżej prezentujemy dwa przykładowe freebety u innych bukmacherów.

 • Fortuna - darmowy bonus 20 PLN bez depozytu to niespodzianka, która czeka na wszystkich tych, którzy założą konto. Aby móc skorzystać z tej bonifikaty należy przejść przez pełen proces weryfikacyjny
 • LVBET - bonus bez depozytu za rejestracje oferuje LVBET. Można go otrzymać za rejestracje i wyrażenie chęci otrzymania bonusu bez depozytu. Otrzymasz bonus 1 PLN z mnożnikiem x20 (równowartość 20 PLN)