Po szokującym zwycięstwie Sequento z Lizakiem przyszedł czas na trzecie starcie podczas gali Clout MMA 4. W tym zestawieniu Sebastian "Ztrolowany" Nowak zmierzył się Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Czy sugerowany zwycięzca okazał się wygranym? Nie tym razem!

Bestia Piechowiak pokonany przez Ztrolowanego na Clout MMA 4!

W tej walce to Bestia Piechowiak był uznawany za prawdopodobnego zwycięzcę według kursów. Choć to właśnie on już od pierwszych chwil dążył do obalenia, to Ztrolowany dał się położyć na macie dopiero 20 sekund przed końcem pierwszego etapu. W drugiej rundzie to Nowak zaczął mocnym kopnięciem, jednak już po chwili Piechowiak klinczował.

To Piechowiak szedł do przodu, a pod koniec drugiej rundy udało mu się nawet trafić swojego przeciwnika tak mocno, że ten upadł. Już po chwili zasypywał on gradem ciosów, jednak etap się zakończył, co uratowało Nowaka. W trzeciej rundzie doszło do zaskakującej sytuacji!

Ztrolowany niespodziewanie znalazł się na swoim rywalu w parterze i skończył swojego przeciwnika! Przez TKO w trzeciej rundzie Ztrolowany wygrał z Bestią Piechowiakiem! Pod koniec wywiadu zwycięzca wyzwał do następnej walki Piotra Szeligę.