Już niebawem będziemy mieli okazję oglądać galę CLOUT MMA 1. Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze. Cała karta walk jest już dostępna, jednak wciąż pojawiają się spekulację co do tego, kto pojawi się w kolejnych edycjach gal tej federacji. Andrzej Fonfara miał ostatnio okazję wystąpić w  "Dzień Z" na kanale organizacji. Wspomniał on o pojawieniu się Artura Boruca na CLOUT MMA.

Boruc na CLOUT MMA? - Zawodnik potwierdza jego obecność!

Federacja CLOUT, której ambasadorami są Lexy Chaplin i Sławomira Peszki prężnie się rozwija. Co więcej, zestawienia zawodników są naprawdę zaskakujące i z całą pewnością ciekawią spragnionych sportowych emocji fanów. Jednym z lepszych pojedynków w karcie walk, jest starcie Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Nic dziwnego, że tak wiele zamieszania zrobiła wypowiedź tego drugiego podczas filmiku, który polegał na spędzeniu z nim dnia.

Kiedy odwiedził on Stadion Legii Warszawa, przyznał, że być może w jego narożniku znajdzie się wyjątkowa postać. Co ciekawe, stwierdził nawet, że mężczyzna, o którym mówi, był przez niego delikatnie szkolony. Czy to możliwe, że na następnym wydarzeniu CLOUT MMA zobaczymy występ znanego piłkarza? Fonfara we wspomnianym materiale przyznał, że:

"Artur Boruc trochę teraz boksuje. Pokazałem mu parę myczków. Ostatnio był u mnie w Chicago i trochę razem potrenowaliśmy. Może pomoże mi w narożniku podczas Clout MMA."

Jak wiadomo, sportowi goście w trakcie takich gal, mogą podnieść poziom oglądalności oraz zbudować dobrą reputację. Pamiętajmy, że Boruc jest uznanym bramkarzem. Być może kolega z reprezentacji Polski, w której grał również Peszko postanowi spróbować swoich sił w oktagonie. O tym, mamy nadzieję, że przekonamy się już niedługo.