Fame Friday Arena 1 już niebawem i choć mogłoby się wydawać, że to jedyne zmartwienie włodarzy, to nic bardziej mylnego. Okazuje się, że jeden z zawodników federacji Fame nie może opanować oburzenia względem sytuacji związanej z Michałem "Baronem" Boxdelem. Amadeusz Ferrari postanowił wyzwać go do walki. Co jest przedmiotem sporu?

Ferrari wyzywa Boxdela do walki! - O co chodzi?

Jeszcze niedawno mówiło się o zagranicznej karierze Ferrariego, który miał zawalczyć w międzynarodowej federacji KingPyn Boxing. W ostatnim czasie okazało się jednak, że gala się nie odbędzie, gdyż organizacja zbankrutowała. Teraz mężczyzna po raz kolejny postanowił zwrócić na siebie uwagę. W ostatnim wywiadzie zwrócił się do Boxdela, aby wyjaśnić sprawę samochodu z Fame MMA 13.

Podczas tamtej gali organizatorzy obiecali, że zwycięzca walki między Ferrarim a Polakiem zgarnie Dodge RAMA, który został spersonalizowany na to wydarzenie. Niestety, przebieg całego starcia nie podobał się widzom wystarczająco, dlatego też Fame zmieniło zasady i to publiczność miała wybrać, kto na samochód zasługuje. Tą osobą niemal jednomyślnie został wybrany Robert Pasut, który zabawiał widzów zwłaszcza podczas konferencji.

Po wygranej zwycięzca sprzedał swoją nagrodę z powrotem do Fame, a od federacji odkupił ją jej włodarz, Boxdel. Wywołało to frustrację w Rośliku, który postanowił poruszyć ten temat w wywiadzie dla "FightsportPL".

"Najpierw walę na s**ę Boxdela. Podjeżdżam pod Goatsów i mam nadzieję, że Michał dotrzyma słów. Nie wiem, czy pójdziemy na salę, jak on będzie chciał, żebyśmy tylko się pobili o tego RAMa. Ja chcę, żeby on ze swoich słów się rozliczył. Wybierz sobie miejsce i wybierz sobie, czy to filmujemy, czy na live, czy na odcinku."

Ferrari vs Boxdel? - Włodarz Fame odpowiada na zaczepkę

Okazuje się, że włodarz federacji Fame MMA postanowił odnieść się do słów słynnego Władcy Piekieł. Do odpowiedzi doszło w trakcie, gdy prowadził on transmisję na żywo, na swoim YouTubowym kanale "Aferki". Co ciekawe, jego odpowiedź, co do walki jest pozytywna i nawet zaproponował on catchweight.

"Pajacyku mój kochany, RAM trafił do Pasuta, Pasut odsprzedał FAME, FAME odsprzedał mi, bo mi się podobało. Odkupiłem tego RAMA od FAME, które odkupiło od Pasuta. Jak chcesz Ferrari to się możemy na******lać o tego RAMA. W 95 kg catchweight."

Być może już niebawem zobaczymy obu panów w klatce Fame MMA, gdzie zawalczą o podkreślany samochód.