Gala AlkoMaster 2, czyli czas na kolejne wydarzenie nietypowych pojedynków, podczas których zawodnicy konfrontują się w różnego rodzaju konkurencjach... będąc pod wpływem alkoholu. Druga gala AlkoMaster - co już wiadomo?

Data gali24.06.2022
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiKrystian Pudzianowski

Kiedy AlkoMaster 2?

Termin AlkoMaster 2, czyli kiedy druga gala AlkoMaster zostanie zorganizowane? Pierwotnie wydawało się, że będzie to marzec 2022 roku. Jak się jednak okazało, ostatecznie druga gala AlkoMaster odbędzie się w czerwcu tego roku, a konkretnie 24. dnia tego miesiąca.

AlkoMaster 2 PPV, AlkoMaster 2 transmisja

AlkoMaster 2 transmisja, czyli czy druga gala AlkoMaster również będzie w PPV? Tak, tego typu wydarzenia odbywają się w systemie PPV i nie inaczej będzie przy okazji drugiej gali spod szyldu AlkoMaster. Podczas pierwszej gali organizatorzy mieli spore problemy z transmisją - wygląda na to, że zbyt duża liczba zainteresowanych odwiedziła stronę z transmisją i serwery nie wytrzymały. Z pewnością jest to jeden z aspektów, który włodarze muszą poprawić przy okazji AlkoMaster 2 PPV.

Gdzie AlkoMaster 2?

To, gdzie odbędzie się AlkoMaster 2, jak na razie nie jest wiadome. Pierwsza gala odbyła się w Warszawie, więc być może również druga edycja AlkoMaster będzie miała podobną lokalizację.

AlkoMaster 2 bilety

AlkoMaster 2 bilety, czyli więcej dowiemy się, gdy organizacja ogłosi termin i lokalizację drugiej gali. Jak na razie na ten temat nic nie wiadomo - czekamy!

AlkoMaster 2 konferencja

Z racji tego, że termin AlkoMaster 2 nie jest jeszcze znany, również to, kiedy odbędzie się konferencja AlkoMaster, nie jest jeszcze znane. Więcej konkretów powinniśmy poznać na początku 2022 roku.

AlkoMaster 2 komentatorzy

AlkoMaster 2 komentatorzy, czyli kto będzie prowadził drugą edycję? Przy okazji pierwszej pracowali Paweł "Trybson" Trybała i Radosław "Diva" Majchrowski. Niebawem powinniśmy przekonać się, czy taki duet dwóch ludzi związanych z Warsaw Shore będzie również prowadził AlkoMaster 2.

Kto na AlkoMaster 2?

Kto na AlkoMaster 2, czyli to, co najbardziej ciekawi wszystkich kibiców. Efektowna oprawa czy lokalizacja nie zastąpią bowiem głośnych nazwisk czy kontrowersyjnych pojedynków na gali. Z racji tego, że do drugiej edycji wydarzenia pozostało jeszcze sporo czasu, to, kto na AlkoMaster 2 zaprezentuje swoje umiejętności w piciu alkoholu, jak na razie nie jest jeszcze jasne.

Walki AlkoMaster 2

Walki AlkoMaster 2, czyli wiadomo tyle, co nic. Niektórzy kibice narzekali, że podczas pierwszej gali pojedynki były zbyt długie i że... było w nich za mało picia alkoholu. Dość powiedzieć, że gala trwała blisko siedem godzin! Być może organizatorzy wyciągną wnioski i walki na AlkoMaster 2 będą albo znacznie bardziej dynamiczne, albo będzie ich mniej, co również powinno nieco przyspieszyć przebieg gali.

Zawodnicy AlkoMaster 2

Jak na razie zawodnicy AlkoMaster 2 nie są znani. Być może na arenie walk zobaczymy ponownie takich gwiazdorów, jak Kasjusz "Don Kasjo" Życiński czy Amadeusz "Roślik" Ferrari. Co prawda ten drugi przegrał swój pojedynek na pierwszej gali, jednak gwarantuje ogromne show zarówno na konferencjach prasowych, jak i podczas samej gali. Porażka w debiucie z pewnością nie skreśla więc jego przyszłych walk w organizacji,  oczywiście o ile strony znajdą porozumienie, jeśli chodzi o kwestie finansowe czy wizerunkowe.

Bukmacher AlkoMaster 2

Podczas pierwszej gali bukmacherem AlkoMaster była firma LVBet. Wygląda więc na to, że bukmacher AlkoMaster 2 nie zmieni się i że również przy okazji drugiego wydarzenia firma zadba o wystawienie kursów na pojedynki.

Rejestrując konto w LVBet ze specjalnego linku partnerskiego, każdy gracz otrzymuje darmowe 20 zł na grę, a także pakiet powitalny w postaci zakładu bez ryzyka i bonusów od wpłat.

Należy również pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego LVBet, który aktywuje wszystkie dostępne bonusy.

Kursy AlkoMaster 2

Kursy AlkoMaster 2 będzie z pewnością wystawić nieco łatwiej, niż miało to miejsce przed pierwszą galą. Wówczas bowiem zarówno bukmacher, jak i zawodnicy czy kibice nie do końca wiedzieli, o co w tym wszystkim chodzi. Doświadczenia z pierwszej gali będą więc kluczowe przy wystawianiu kursów na drugą galę.

Typy AlkoMaster 2

Typy AlkoMaster 2 będą więc dostępne do gry w firmie LVBet, jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego. Żeby jednak móc wytypować pojedynki, musimy je najpierw poznać.

Karta walk AlkoMaster 2

Karta walk AlkoMaster 2 jest więc jak na razie kompletnie pusta. Czy ponownie zobaczymy w akcji Don Kasjo? Kto wystąpi w walce wieczoru? Czekamy - pierwsze szczegóły powinniśmy poznać niebawem!


Jaki jest termin AlkoMaster 2?
Gala AlkoMaster 2 odbędzie się w maju 2022 roku.
Kto zawalczy na AlkoMaster 2?
Podczas AlkoMaster 2 w akcji zobaczymy celebrytów i twórców internetowych.