Gala AlkoMaster 2 Wesele, czyli czas na kolejne wydarzenie nietypowych pojedynków, podczas których zawodnicy konfrontują się w różnego rodzaju konkurencjach... będąc pod wpływem alkoholu. Druga gala AlkoMaster - co już wiadomo?

Data gali24.06.2022
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiBracia Malczyńscy, Adrian Polak

Kiedy AlkoMaster 2 Wesele?

Termin AlkoMaster 2 Wesele, czyli kiedy druga gala AlkoMaster zostanie zorganizowana? Pierwotnie wydawało się, że będzie to marzec 2022 roku. Jak się jednak okazało, ostatecznie druga gala AlkoMaster odbędzie się w czerwcu tego roku, a konkretnie 24. dnia tego miesiąca.

Gdzie AlkoMaster 2?

To, gdzie odbędzie się AlkoMaster 2, jak na razie nie jest wiadome. Pierwsza gala odbyła się w Warszawie, więc być może również druga edycja AlkoMaster będzie miała podobną lokalizację.

Karta walk AlkoMaster 2

Karta walk AlkoMaster 2 jest jak na razie praktycznie zapełniona, więc już niebawem pojawi się kompletne zestawienie wszystkich uczestników. W tym momencie możemy wśród nich wymienić niemal każdy pojedynek.

Main event AlkoMaster 2 Wesele

  • Dawid Malczyński vs Adrian Polak

Co-main Event Alkomaster 2

  • Marcin Malczyński vs Arnold Jabłoński

Karta główna Alkomaster 2 Wesele

  • 2 vs 2 - Michał Sarnowski i Marcin Pastuszka vs Mateusz Fornalski i Charlotte Drag Queer
  • Shot battle - Grzegorz Głuszcz vs Patryk Sadowski
  • 1 vs 1 - Marek Kuliński vs Cezary Myrzyn
  • 1 vs 1 - Hubert "Dredziasty" Wezka vs TBA
  • 1 vs 1 - Norbert "Warszawski Dresik" Janecki vs TBA
  • Eliminator - TBA vs TBA

Resztę zestawień poznamy już niebawem. Wielu zawodników zostało już ogłoszonych, jednak nie ma informacji, kto pojawi się, w którym zestawieniu.

Kto na AlkoMaster 2?

Kto na AlkoMaster: Wesele, czyli to, co najbardziej ciekawi wszystkich kibiców. Efektowna oprawa czy lokalizacja nie zastąpią bowiem głośnych nazwisk, czy kontrowersyjnych pojedynków na gali. Tym razem pojawią się znane osoby, takie jak Adrian Polak, który najbardziej znany jest z udziału w galach FAME MMA.

Ponadto pojawi się także bracia Malczyńscy, których Internet zna jako zawodników freak fightów i popularnych twórców internetowych. W wydarzeniu weźmie także udział Piotr Lisowski, który zdobył popularność ze swojej działalności makijażowej i walki z kobietą podczas MMA VIP 3.

Walki AlkoMaster 2 Wesele

Najważniejsze pojedynki to 1 vs 1, podczas których dwóch zawodników będzie rywalizowało w konkurencjach bezpośrednich. W takim przypadku zaistnieją trzy rundy picia i trzy zadania. TEAMMASTER to pojedynek 2 na 2. Tym razem liczba zadań i rund picia jest taka sama jak w przypadku poprzedniej kategorii. W etapie nazwanym Alko International zmierzą się zawodnicy z różnych krajów.

Na Alkomaster 2: Wesele pojawi się również shot battle, która jest opisywana jako wielka runda niczym alkoholowy tor przeszkód. Co ciekawe, w kieliszkach uczestnicy trafią nie tylko na alkohol. Kolejnym rodzajem walki na Alkomaster 2 Wesele będzie alkoruletka. Tym razem skupi się ona na 6 rundach picia i 3 zadaniach do wykonania. W tej kategorii wygrywają zawodnicy mający najwięcej szczęścia lub najmocniejszą głowę.

Drinkmaster to etap, w którym uczestnicy otrzymają 6 różnych drinków z zawartością procentów, którą znać będzie jedynie widownia. W pierwszej rundzie do wypicia będzie jeden drink, w drugiej 2, a w trzeciej trzy trunki. Eliminator to kategoria, w której mierzy się 10 nieznanych lub mniej znanych uczestników. Składa się z 9 rund i wyłania jednego zwycięzcę.

Zawodnicy AlkoMaster 2

W ostatnim czasie pojawiła się większość nazwisk zawodników, którzy pojawią się na Alkomaster: Wesele. Najważniejszy jest MAIN Event, w którym Dawid Malczyński zmierzy się z Adrianem Polakiem. W CO-Main Evencie, pojawi się brat Dawida, czyli Marcin Malczyński w pojedynku z Arnoldem Jabłońskim.

Podczas ostatniej gali problemem dla widzów był brak dużej ilości alkoholu. Ważne, by tym razem organizatorzy mieli te kwestie na uwadze, aby polepszyć wrażenia widzów.

AlkoMaster 2 transmisja

AlkoMaster 2 transmisja, czyli czy druga gala AlkoMaster również będzie w PPV? Tak, tego typu wydarzenia odbywają się w systemie PPV i nie inaczej będzie przy okazji drugiej gali spod szyldu AlkoMaster. Podczas pierwszej gali organizatorzy mieli spore problemy z transmisją - wygląda na to, że zbyt duża liczba zainteresowanych odwiedziła stronę z transmisją i serwery nie wytrzymały.

AlkoMaster 2 PPV

Transmisja PPV będzie odbywała się przez platformę www.AlkoMaster.online i to właśnie na niej możecie zakupić dostęp. Podczas drugiej edycji AlkoMaster cena takiego PPV będzie opiewała na 29,99 złotych.

AlkoMaster 2 bilety

AlkoMaster 2 bilety, czyli spore zaskoczenie. Według dostępnych na profilu federacji informacji nie ma możliwości zakupu biletów ani na konferencje, ani na samo wydarzenie. W jaki sposób można je uzyskać? Poprzez wygraną zaproszeń. Chcąc je zdobyć, musicie zakupić PPV z reflinka zawodnika, który został ogłoszony nie później niż maksymalnie tydzień wcześniej.

Następnie, dochodzi do losowania, podczas którego macie szansę zdobyć dwa zaproszenia na konferencje oraz samą galę. Ma to zapewne przyciągnąć większą ilość osób na transmisję i wykupienie PPV z różnych reflinków. To los zadecyduje czy uda wam się uczestniczyć w gali.

AlkoMaster 2 konferencja

Pierwsza konferencja AlkoMaster: Wesele odbyła się 10 czerwca o godzinie 19:00. Całość można było oglądać na kanale YouTube'owym federacji.

AlkoMaster 2 komentatorzy

AlkoMaster: Wesele jest zapowiadane jako całkowita nowość, począwszy od włodarzy, a kończąc na operatorach. Może to oznaczać, że zmiana nastąpi również w przypadku komentatorów.

Bukmacher AlkoMaster 2

Podczas pierwszej gali bukmacherem AlkoMaster była firma LVBet. Tym razem nic nie wskazuje na to, aby jakikolwiek bukmacher przygotował kursy na AlkoMaster 2. Warto jednak śledzić ranking bukmacherów. Być może któraś firma skusi się na wrzucenie oferty.

Kursy AlkoMaster 2

Kursy AlkoMaster 2 bukmacherzy będą wystawiać z nieco większą łatwością, niż miało to miejsce przed pierwszą galą. Wówczas bowiem zarówno bukmacher, jak i zawodnicy czy kibice nie do końca wiedzieli, o co w tym wszystkim chodzi. Doświadczenia z pierwszej gali będą więc kluczowe przy wystawianiu kursów na drugą galę.

Typy AlkoMaster 2

Być może typy AlkoMaster 2 będą dostępne u któregoś bukmachera. Tego na ten moment nie możemy potwierdzić. Jeśli jednak obstawiasz również inne dyscypliny, zapraszamy na Typy Dnia i skorzystanie z analiz naszych użytkowników.


Jaki jest termin AlkoMaster 2?
Gala AlkoMaster 2 Wesele odbędzie się 24 czerwca 2023 roku.
Kto zawalczy na AlkoMaster 2?
W Main Evencie AlkoMaster 2 zmierzy się Dawid Malczyński z Adrianem Polakiem, a w CO-Main Evencie Marcin Malczyński z Arnoldem Jabłońskim.