Kiedy zobaczyliśmy już walkę Wampira i Załęckiego zakończoną palcem w oko na Clout MMA 5, przyszedł czas na ostatnie starcie tej nocy. W main evencie tego wieczoru pojawili się Kacper Błoński oraz Zbigniew Bartman w walce z Adamem "Aj" Josefem.

AJ wygrywa z Kacprem Błońskim i przegrywa ze Zbigniewem Bartmanem!

Według planu na tę walkę panowie mieli mierzyć się na zmianę z Josefem. Każda z rund miała trwać po 2 minuty, a Josef miał na pełnym dystansie przewalczyć ich 6. W pierwszej odsłonie główny zawodnik zmierzył się z Kacprem Błońskim. Choć obaj panowie byli zdeterminowani i pokazywali świetnie wymiany, to jednak Aj zaprezentował się lepiej.

W kolejnej odsłonie w rywalizacji Kacpra zastąpił Bartman. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych uderzeń i w pewnym momencie na twarzy AJ-a pojawiło się poważne rozcięcie. Ponadto Josef po ostrym ciosie Bartmana upadł, a to doprowadziło do pierwszego liczenia. Trzecia runda skupiła się wokół starcia Adama z Kacprem i to Josef pokazał większą dominację.

Niespodziewanie w czwartym etapie AJ dwukrotnie posłał Bartmana na matę. Podczas piątej odsłony zobaczyliśmy deklasację Błońskiego przez Adama. Finalnie sędziowie zadecydowali, że AJ zwyciężył z Kacprem Błońskim i przegrał ze Zbigniewem Bartmanem!