Niezwykły nokaut Touhariego na Szadzińskim przygotował widzów Clout MMA 5 na obejrzenie drugiej z najbardziej wyczekiwanych walk tego wieczoru. W co-main evencie wydarzenia zmierzyli się Michał "Wampir" Pasternak oraz Denis "Bad Boy" Załęcki.

Wampir kończy Załęckiego przed końcem 3 rundy - Clout MMA 5

Nikogo oczywiście nie zdziwił fakt, że bukmacherzy obstawiali Wampira jako możliwego wygranego. W pierwszej odsłonie to Pasternak wydawał się bardziej ruchliwy, natomiast Denis atakował niskimi kopnięciami. Ten etap można było uznać za wyrównany.

W kolejnej rundzie to Wampir pokazał się znacznie lepiej od swojego przeciwnika. Ostatnią odsłonę Załęcki rozpoczął odważnie, jednak walka nie trwała zbyt długo. Denis zgłosił palec w oko, którego sędzia nie uznał, choć rzeczywiście miał miejsce. Pasternak skorzystał z okazji i doprowadził Bad Boya do wylądowania na deskach.

W tym momencie sędzia zauważył ogromne rozcięcie oka Denisa i wezwał do oktagonu lekarza, który zarządził koniec walki. Zwycięzcą pojedynku przez większościową decyzję sędziów został Michał "Wampir" Pasternak. Wygrany stwierdził, że jeśli widownia uważa, że doszło do faulu, to jest w stanie wziąć udział w rewanżu.