Niedawno dowiedzieliśmy się, że na karcie walk FAME MMA 21 pojawił się Tomasz Adamek. Zmierzy się on w walce wieczoru, a jego przeciwnikiem będzie Patryk Bandura Bandurski.

Bandura - "Czułem się zawiedziony"

Bandura w jednym z wywiadów z Hubertem Mściwujewskim zdradził, dlaczego walka z Adamkiem odbędzie się jednak w dużych rękawicach. Wcześniej jednak Patryk powiedział, że małe rękawice były dogadane od samego początku i zdradził, że zmiana rękawic na większe zabrały mu bardzo dużo szans na wygranie tej walki.

Były dogadane małe rękawice jak ja mówię na streamie, że są dogadane małe rękawice to są… nie wiem co się wydarzyło po walce Tomasza z Mamedem myślę, że walka zostawiła jakby, predyspozycja Tomasza pozostawiła wiele do życzenia no i ta formuła została zmieniona, usłyszałem, że albo bijemy się w dużych albo nie bijemy się wcale

Bandura nie ukrywał, że poczuł się zawiedziony całą tą sytuacja. Dla niego ustalenie zasad słownie ma dużo większą wagę od podpisu na umowie. Jednak nie mógł odmówić sobie tej walki i zgodził się na zmianę wcześniej ustalonych zasad.