Już od dawna wiadomo, że głównym zestawieniem w karcie walk KSW: Epic jest pojedynek Mameda Khalidova z Adamkiem. Jednak oprócz starcia na main evencie zbliżającego się KSW, polski pięściarz ma także zawalczyć z pewnym zawodnikiem FAME MMA.

Adamek zawalczy z dużo słabszym przeciwnikiem?!

Pogłoski o prawdopodobnej walce Bandury z Tomaszem Adamkiem słyszymy już od dawna, jednak dalej nic nie jest oficjalnie ogłoszone. Mimo to zawodnik FAME MMA często sugeruje widzom, że to właśnie Adamek będzie jego przeciwnikiem. Oczywiście ten pojedynek odbędzie się w oktagonie federacji FAME, nie KSW. Wielu widzów myślało, że sobotnie starcie z Mamedem Khalidovem ma szanse się nie odbyć, lecz zgodnie z planem zobaczymy je dokładnie 24 lutego.

Patryk Bandurski niedawno ponownie zasugerował, kto może być jego rywalem w nadchodzącej walce. Na jednej z transmisji puścił on piosenkę, do której zawsze wychodził Tomasz Adamek. Oczywiście nie powiedział niczego wprost - wspomniał jedynie, że podoba mu się ten utwór.

Zawodnik FAME MMA ma za sobą kilka świetnych wygranych, lecz ma on o wiele krótszy staż od Adamka. Właśnie z tego powodu wiele osób określa go słabszym od pięściarza.

W Internecie można znaleźć także komentarze sugerujące, że sobotnia wygrana Khalidova jest bardziej niż pewna. Wiele osób sądzi, że właśnie dlatego Adamek zgodził się na przyszłą walkę ze słabszym zawodnikiem, czyli Bandurą. Lecz ile osób, tyle opinii - w sobotę poznamy prawdziwego zwycięzcę main eventu KSW Epic.

Szanse na ogłoszenie pojedynku Bandury z Adamkiem na FAME MMA 21 są bardzo duże, lecz aktualnie pozostało czekać na oficjalne informacje od federacji oraz zawodników.