Po krótkiej przerwie reprezentacyjnej ponownie wracamy na boiska poszczególnych lig. Najbliższe dni uraczą nas wieloma ciekawymi zestawieniami. Manchester City podejmie Manchester United w ramach derbów Manchesteru, zaś Arsenal zmierzy się z Tottenhamem. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy dni przyniosą wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Legii Warszawa w nadchodzącym meczu z Lechem. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Legii

Po przeciętnym poprzednim sezonie warszawska Legia ponownie powróciła na szczyt tabeli. W tym momencie zawodnicy stołecznego klubu mają na koncie dwadzieścia oczek po dziesięciu meczach. Najbliższe starcie z Lechem Poznań zapowiada się arcyciekawe. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Legii Warszawa w meczu z Lechem Poznań. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 29.09 – 01.10.2022, do godziny 17:30, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Legii Warszawa w sobotnim starciu z poznańskim Lechem. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.