Joanna Godlewska - Murańska, czyli... kolejna gwiazda polskiej sceny typu freak fight? Kim jest żona Murańskiego?

Kim jest Joanna Godlewska - Murańska?

Kim jest Joanna Godlewska - Murańska? Kto to Joanna Godlewska - Murańska? Nazwisko kobiety często przewija się w różnego rodzaju wywiadach czy wypowiedziach związanymi z galami typu freak fight, gdzie często można usłyszeć zapytania, czy... żona Murańskiego zawalczy w klatce? Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa - kobieta jest żoną Jacka Murańskiego i matką Mateusza Murańskiego, czołowych zadymiarzy FAME MMA.

Pochodzi prawdopodobnie ze Szczecina, a następnie przez wiele lat mieszkała we Wrocławiu. Studiowała Zootechnikę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, a także w Szkole Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu.

Joanna Godlewska - Murańska wiek

Ile lat ma żona Murańskiego? Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że wiek żony Murańskiego to 51 lat. Kobieta urodziła się więc w 1970 lub 1971 roku.

Joanna Godlewska - Murańska wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Joanna Godlewska - Murańska mierzy 170 centymetrów.

 

 

Joanna Godlewska - Murańska waga

Waga kobiety nie jest znana. Więcej na ten temat dowiemy się wówczas, gdy Joanna Godlewska - Murańska faktycznie pojawi się w klatce FAME MMA lub innej polskiej organizacji typu freak fight.

Joanna Godlewska - Murańska aktorka

Joanna Godlewska - Murańska aktorka, czyli co wiadomo o jej dorobku w tej tematyce? Kobieta ukończyła trzyletnią Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. Grała w teatrze i serialach oraz filmach.

Joanna Godlewska - Murańska filmy

Filmy, w jakich grała żona Murańskiego, to w dużej mierze seriale telewizji Polsat czy TV4. Kobieta grała między innymi w serialu Policjanci i Policjantki, gdzie wcielała się w role szefowej korporacji czy... uwodzicielki męża przyjaciółki.

Zobacz także - kim jest Jacek Murański?

W 2016 roku Joanna Godlewska - Murańska zagrała również w popularnym serialu Pierwsza Miłość.

Joanna Godlewska - Murańska FAME MMA

Joanna Godlewska - Murańska FAME MMA, czyli... czy do tego kiedyś dojdzie? O tym, że żona Murana może wystąpić w klatce, mówi się od dłuższego czasu. Choć jej mąż pierwotnie mówił, że żona nie jest zainteresowana walkami, z czasem jego narracja nieco się zmieniła. W jednym z wywiadów przyznał, że kobieta odrzuciła propozycję walki dla "jednej z federacji", a kolejną rozważa.

Kto wie, może tą drugą ofertą jest właśnie propozycja z FAME MMA?

Zobacz także - typy na FAME MMA

Joanna Godlewska - Murańska walka

Walka żony Murańskiego, czyli z kim Joanna Godlewska - Murańska mogłaby zawalczyć? Jak na razie nie ma na ten temat doniesień. Z pewnością jednak gdyby któraś z federacji zestawiła jej pojedynek z równie charyzmatyczną kobietą, walka żony Murańskiego mogłaby być hitem.

Patrząc na to, w jakim stylu do świata freak fightów weszła Laluna, może właśnie ona byłaby odpowiednią przeciwniczką dla Godlewskiej - Murańskiej?

Joanna Godlewska - Murańska zdjęcia

Podczas ważenia przed galą FAME MMA 14, na której syn kobiety zawalczy z Alanem Kwiecińskim, głośno zrobiło się o zdjęciach żony Murańskiego, które na ważenie ze sobą przyniósł Kwieciński. Na zdjęciach Murańska była w bieliźnie, podczas wizyty w solarium.

Jak przyznał w wywiadach po tym wydarzeniu jej mąż, Kwieciński myślał, że sprowokuje taką zagrywką ich rodzinę lub skompromituje kobietę, podczas gdy jego zdaniem na tych zdjęciach nie ma niczego złego, a wręcz przeciwnie - może być dumny z takiej żony.

Joanna Godlewska - Murańska dzieci

Joanna Godlewska - Murańska jest matką Mateusza Murańskiego, aktora i popularnego zawodnika walczącego między innymi w organizacji FAME MMA.

Joanna Godlewska - Murańska mąż

Mąż Joanny Godlewskiej - Murańskiej to nie kto inny, jak aktor Jacek Murański, który przebojem wdarł się na polską scenę freakfightową.

Joanna Godlewska - Murańska Instagram

Na Instagramie żona Murańskiego udziela się pod nazwą joanna_muranska. Jej poczynania na tym portalu społecznościowym śledzi około 15 tysięcy użytkowników Instagrama.


Z czego znana jest Joanna Godlewska - Murańska?
Kobieta jest aktorką, a także żoną Jacka Murańskiego i matką Mateusza Murańskiego.   Ile lat ma Joanna Godlewska - Murańska? Żona Murańskiego ma 51 lat.