Efektowny pojedynek Mrozzo z Młodym Ninją oficjalnie zamknął wstępną kartę walk FAME MMA 21. Zaraz po nim odbył się dość kontrowersyjny pojedynek, w którym Kaleson pokonał Guzika przed czasem.

Kaleson wygrywa z Guzikiem przez TKO

Od samego początku rundy Guzik ruszył na Kalesona. Po chwili role się zamieniły i to Dominik zaczął atakować przeciwnika masą ciosów. Po zaledwie połowie rundy widać było, że Guzik był już zmęczony. W ostatnich sekundach Kaleson trafił rywala - miało miejsce pierwsze liczenie.

W drugiej odsłonie każdy ruch sprawiał duży problem Jakubowi, był on naprawdę zmęczony. Kaleson trafił przeciwnika - Guzik upadł po raz drugi i nastąpiło liczenie. Po obaleniu przeciwnik już nie wstał.

Początkowo mogło się zdawać, że Jakub będzie chciał kontynuować walkę. Jednak w momencie, gdy sędzia chciał wznowić pojedynek, Guzik odwrócił się i oparł na siatcę. Po tym zachowaniu przerwano starcie.

W ten sposób Dominik "Kaleson" Cybulski pokonał Jakuba "Guzika" Szymańskiego przez TKO, runda II (01:54).