Po nietypowej walce kobiet na FAME MMA 21 przyszła pora na pojedynek Mrozzo z Młodym Ninją. Zawodnicy podczas sobotniej gali zadebiutowali w oktagonie, a wynik tego starcia bardzo zdziwił widzów.

Młody Ninja pokonuje Mrozzo po trzech rundach

Młody Ninja rozpoczął walkę w świetny sposób. W pierwszej rundzie udało mu się kilkukrotnie trafić - dwa razy doszło do liczenia Mrozza w pierwszej rundzie. Jednak mimo dużej ilości mocnych ciosów, Mrozowski efektownie się bronił.

Od samego początku drugiej rundy Młody Ninja błyskawicznie ruszył na rywala. Trafił celnie kilkoma ciosami. Mrozzo przez większość walki był w defensywie. W odsłonie ponownie doszło do dwukrotnego liczenia Mrozowskiego. Łącznie przez całą walkę było ich cztery.

Mimo dość niepokojącego stanu Mrozowskiego, doszło do trzeciej rundy. Jednak na tym etapie wygrana Rafał Sobonkiewicz była już pewna. Mrozzo dalej próbował przejąć inicjatywę, lecz widać było mocne zmęczenie.

Po trzech rundach ciężkiej walki Rafał "Młody Ninja" Sobonkiewicz pokonał Dominika "Mrozzo" Mrozowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.