Przypuszczenia o walce Mrozzo można było usłyszeć już od kilku miesięcy i ostatecznie został on oficjalnie dodany do karty walk FAME MMA 21. Wiele osób na pewno kojarzy Dominika z TikToków z jego chorym bratem. Sprawdźcie wszystkie informacje o tym zawodniku!

Kim jest Mrozzo?

Kto to Mrozzo? Mrozzo to nowy zawodnik FAME MMA, który popularność zdobył na TikToku, gdzie regularnie pokazuje on swoje treningi. Dominik oprócz udzielania się w social mediach działa także jako trener personalny.

Mrozzo imię i nazwisko

Prawdziwe imię i nazwisko Mrozzo to Dominik Mrozowski.

Mrozzo skąd jest

Skąd jest Mrozzo? Dominik urodził się w Polsce i pochodzi z Lublina.

Mrozzo wiek

Ile ma lat Mrozzo? Na ten moment Dominik ma 26 lat.

Mrozzo wzrost

Według podanych informacji Mrozzo ma dokładnie 166 centymetrów wzrostu.

Mrozzo waga

Ile waży Dominik Mrozowski? Waga Mrozzo waha się w okolicach 69 kilogramów.

Mrozzo rekord

Debiut Mrozzo na ten moment ma na koncie tylko jedną walkę.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Mrozzo walka

Dokładnie 18 maja 2024 roku Dominik stoczył swoją pierwszą walkę. Podczas debiutu wszedł on do klatki z Młodym Ninją, który także debiutował w klatce.

Mrozzo FAME MMA

Plotki o walce Mrozzo w FAME MMA można było usłyszeć już w listopadzie 2023 roku. Jednak dopiero przed galą FAME MMA 21 oficjalnie ogłoszono Dominika jako nowego zawodnika federacji.

Mrozzo vs Młody Ninja

Rywalem Mrozzo w jego pierwszej walce był Młody Ninja, dla którego również był to debiut w sportach walki. Zawodnicy weszli do klatki na gali FAME MMA 21 i zmierzyli się w formule K-1 w małych rękawicach. Starcie to wygrał Młody Ninja przez jednogłośną decyzję sędziów.

Mrozzo brat Igor

Głównym powodem wybicia się Mrozzo w Internecie było nagrywanie TikToków z bratem, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Dominik pokazywał, jak wygląda realne życie z niepełnosprawnym członkiem rodziny. Widzom spodobała się jego opiekuńczość, a także dystans do ciężkiej sytuacji.

Mrozzo Boxdel

Mrozzo o walkę w federacji FAME MMA starał się około dwóch lat. Dość szybko został on zauważony przez Boxdela, który pochwalił jego starania. Jednak na tym angaż włodarza federacji się skończył, co nie spodobało się wielu widzom.

Michał ponownie poruszył temat Mrozzo dopiero po aferze Pandora Gate, przez co zarzucono mu, że zrobił to jedynie w celu polepszenia swojej reputacji.

Mrozzo wykop

Pierwsze pogłoski o walce Mrozzo można było przeczytać właśnie na Wykopie. Zazwyczaj właśnie tam najszybciej pojawiają się przecieki lub inne ważne informacje o freak fightach.

Mrozzo TikTok

Główną platformą, na której udziela się Mrozzo jest TikTok. Można go znaleźć pod nickiem @mrozzo_mrozowski. Dominik na swoim profilu zebrał ponad 305 tysięcy obserwujących.

Mrozzo Instagram

Dominik udziela się także na Instagramie, na którym regularnie pokazuje swoje codzienne życie. Jego konto o nazwie @mrozzo_mrozowski aktualnie posiada ponad 62 tysiące obserwujących.


Kim jest Mrozzo?
Mrozzo jest trenerem personalnym i zawodnikiem sportów walk, lecz można znać go także od strony TikTokera.
Kiedy Mrozzo zawalczył w FAME MMA?
Dominik Mrozowski swój debiut odbył na gali FAME MMA 21, czyli 18 maja 2024.