Młody Ninja to zawodnik, który znalazł się w karcie walk FAME MMA 21. Jego debiut w klatce zobaczyliśmy 18 maja. Kim jest Młody Ninja? Tego dowiecie się w poniższym artykule!

Kim jest Młody Ninja?

Kto to jest Młody Ninja? To pytanie mogliście sobie zadać, gdy mężczyzna został umieszczony w zestawieniach zaplanowanych na FAME MMA 21. Zawodnik jest sportowcem, który w swoich social mediach promuje zdrowy tryb życia i ćwiczenia. Może pochwalić się również osiągnięciami w zawodach sylwetkowych WNBF. Jego bratem jest Ninja Jarek, który również miał brać udział w jednej z gal freakowych.

Wraz ze swoim bratem mężczyzna współpracuje i promuje popularną firmę suplementacyjną - SFD.

Młody Ninja imię i nazwisko

Jak nazywa się Młody Ninja? Jego imię i nazwisko to Rafał Sobonkiewicz.

Młody Ninja wiek

Ile lat ma Młody Ninja? Mężczyzna ma 26 lat.

Młody Ninja wzrost

Wzrost nowego nabytku FAME MMA to 178 centymetrów.

Młody Ninja waga

Ile waży Sobonkiewicz? Waga zawodnika to 81 kilogramów, jednak zostanie ona jeszcze potwierdzona podczas oficjalnego ważenia przed FAME MMA 21.

Młody Ninja rekord

Na ten moment Młody Ninja ma za sobą tylko jedną walkę, którą wygrał.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 1-0

Młody Ninja walka

Mężczyzna od wielu lat zajmuje się pracą nad sylwetką, ale jego social media pokazują, że zdarza mu się również trenować sporty walki. Z tego też względu dużo osób już od pewnego czasu podejrzewało, że wystąpi on, na którejś z gal freakowych. Tak też się stało, gdyż już w połowie maja zobaczyliśmy jego debiut na FAME MMA 21.

Młody Ninja FAME MMA

W FAME MMA Młody Ninja zadebiutował 18 maja 2024 roku na gali FAME MMA 21. W swojej pierwszej walce w karierze Sobonkiewicz zmierzył się z Mrozzo.

Młody Ninja Mrozzo

Pierwsze starcie Sobonkiewicza w FAME MMA odbyło się z Dominikiem "Mrozzo" Mrozowskim. Panowie zmierzyli się w formule K-1, a ich walka została zaplanowana jako druga w karcie pojedynków na to wydarzenie. Młody Ninja zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Młody Ninja brat

Jak już wspomnieliśmy, Młody Ninja ma brata, którym jest Ninja Jarek. Mężczyźni prowadzą ten sam content, a Jarosław sam miał wystąpić w innej freakowej organizacji - Clout MMA.

Młody Ninja sterydy

Sobonkiewiczowi często zarzuca się, że przyjmuje on substancje wspomagające wzrost jego mięśni. On ciągle powtarza jednak, że jest naturalny. Co więcej, podczas roastu jego brata w programie Clout MMA, Ninja Jarek również zapewniał, że sylwetka jego brata jest wynikiem jego ciężkiej pracy, a nie substancji dopingujących.

Młody Ninja plany treningowe

Mężczyzna z racji swojej własnej pracy nad sylwetką ma sporą wiedzę w tym zakresie. Z tego też względu na jego instagramowym profilu można zamówić plany treningowe, które sam przygotowuje.

Młody Ninja WNBF

Nowa twarz FAME MMA bierze udział w zawodach sylwetkowych WNBF w średniej kategorii wagowej. 31 października 2023 roku odbył się jego debiut, podczas którego zajął on podium, a dokładniej 3 miejsce. Jak sam zapewnia - wciąż idzie po więcej.

Młody Ninja wymiary

Młody Ninja mierzy 178 centymetrów wzrostu. Natomiast zasięg jego ramion wynosi 176 centymetrów.

Młody Ninja YouTube

Okazuje się, że Młody Ninja prężnie prowadzi swój kanał na YouTube pod nazwą @mlodyninja24, gdzie opublikował dotychczas ponad 200 materiałów. Jego konto ma ponad 40 tysięcy subskrypcji. Filmiki, które publikuje, dotyczą wskazówek w zakresie prawidłowych ćwiczeń. Wyświetlenia jego publikacji wahają się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.

Młody Ninja TikTok

Młody Ninja działa również na TikToku, jako @mlodyninja24. Mężczyzna zgromadził na swoim koncie niemal 217 tysięcy obserwujących. W swoich filmikach odpowiada na pytania z komentarzy, pokazuje swoje treningi oraz wrzuca treści motywujące do treningów.

@mlodyninja24

♬ dźwięk oryginalny - MarcinRozalRozalski

Młody Ninja Instagram

Młody Ninja prowadzi swojego Instagrama pod nazwą @mlodyninja24. Zgromadził na nim ponad 50 tysięcy obserwujących i publikuje głównie treści związane z budowaniem masy mięśniowej, treningów, czy też zawodów.


Czy Młody Ninja ma brata?
Tak, bratem Rafała Sobonkiewicza, jest Jarosław "Ninja Jarek" Sobonkiewicz.
Z kim Młody Ninja walczył na FAME MMA 21?
Młody Ninja na FAME MMA 21 zawalczył z Dominikiem "Mrozzo" Mrozowskim.