Ostatnia gala Fame MMA Friday Arena 1 dała widzom z całej Polski masę pozytywnych emocji. Choć wielu głowiło się, czy taka forma gal przypadnie do gustu odbiorcom, tak finalnie okazała się sukcesem. Karta walk miała jednak pewne nazwisko, które nieco studziło zapał fanów. Teraz zawodnik, o którym mowa zostaje wyrzucony z federacji po wygranej walce.

Zawodnik wyrzucony z FAME MMA za szemrane interesy

Choć mogłoby się wydawać, że organizacja Fame ostrożnie podchodzi do dobierania zawodników, tak nie zawsze jest to reguła. Tak było w przypadku Dominika Jaxa, który aktualnie mierzy się z falą hejtu związaną z jego działaniami i szemranymi interesami. Według dostępnych źródeł mężczyzna wraz z bratem od kilku lat prowadzą przede wszystkim warsztat samochodowy, który zajmuje się sprzedażą samochodów.

Ich sposobem na oszustwa jest sprzedawanie pojazdu na raty i wynajęcie go na czas ich spłacania. Po wpłaceniu całej kwoty panowie informują, że nie są bankiem i że w papierach znajdował się wynajem, a nie sprzedaż, więc samochodu nie oddadzą. Ponadto, auta oferowane przez braci, nie pokrywają się ze stanem, jaki jest klientom obiecany. W rezultacie poruszanie się nimi zagraża zdrowiu kierowców, a nawet ich życiu.

Jeśli chodzi o stracone przez ich klientów kwoty, to opiewają one nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z tego też względu już przed starciem na  Fame Friday Arena spodziewano się jego odwołania. Podobno jednak włodarze stwierdzili, że informacje, o których krzyczą media, trzeba zweryfikować. Nikogo więc nie zdziwiło, że Jaxu po zwycięstwie z Medusą został wygwizdany. Czekamy zatem na oficjalne stanowisko Fame MMA w tej sprawie.